Заказать рекламу в Интернете
Информационно-справочный портал города Сумы

СНАУ та FAO провели другий модуль навчальної програми для керівників та фахівців господарств

30.05.2014 17:04

СНАУ та FAO провели другий модуль навчальної програми для керівників та фахівців господарств У Сумському національному аграрному університеті в рамках співпраці з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська ініціатива» був проведений другий модуль спеціалізованої Модульної навчальної програми для керівників, агрономів та інженерів господарств з земельною площею до 5 тис. га «Менеджмент у невеликому зерновому господарстві».

Впродовж семінару були розглянуті такі питання, як «Успішний господар: складові успіху – майстер-клас від колеги», «Філософія сучасного агробізнесу: сімейний чи корпоративний, мале чи велике господарство, урожайність чи валовий збір – порівняння українського та світового досвіду», «Юридична консультація – законодавче та нормативно-правове регулювання земельних відносин в сільськогосподарському виробництві», «Як невеликому господарству отримати кредит? Основні підходи до оцінки вартості грошей» та інші.

Про основні тенденції підготовки кадрів для АПК доповів ректор СНАУ Володимир Ладика. З доповіддю «Інвестиції в нову техніку – як правильно розрахувати доцільність придбання нових машин та механізмів» виступив радник з аграрних питань компанії CASE IH Йоган Тацбер.

Активну участь у навчанні взяли також науковці Сумського національного аграрного університету.На правах рекламы

Теги: снау, сумской национальный аграрный университет, учебная программа


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

  
Погода Курсы валют Гороскоп  
ЯКА
Planeta Organica
Следите за новостями города Сумы в социальных сетях