Заказать рекламу в Сумах
Информационно-справочный портал города Сумы

Спільний науковий семінар Сумського НАУ та фірми «Poettinger»

05.06.2014 17:04

Семінар  СНАУ та фірми «Poettinger» 29 травня 2014 року Сумський національний аграрний університет спільно з компанією ТОВ «Poettinger Україна» провели науковий семінар «Технологія та економіка кормовиробництва».

Мета семінару передбачала презентацію сучасної технології заготівлі кормів з багаторічних трав та демонстраційний показ роботи кормозаготівельної техніки компанії Poettinger. Захід відбувся на науково-дослідному полі СНАУ в с. Постольне.

Участь у роботі семінару взали викладачі і студенти Сумського національного університету, Маловисторопського та Роменського коледжів СНАУ, керівники, агрономи та зооінженери провідних господарств Сумського, Конотопського, Краснопільського, Білопільського районів.

Формат роботи заходу також передбачав виступи ректора СНАУ, академіка НААН України Володимира Ладики, директора з продажу «Східна Україна» ТОВ «Poettinger Україна» Сергія Логвиненка, менеджера компанії Володимира Мірненка, заступника директора з наукової роботи Інституту сільського господарства Північного сходу Миколи Собка.

Необхідно відмітити, що «Дні поля» та «Дні ферм» є особливою формою презентації результатів науково-технічного співробітництва Сумського національного аграрного університету з провідним сільськогосподарськими компаніями України та світу. На сьогоднішній день університет обрав для себе особливу форму співпраці з партнерами, результатом якої підготовка спеціалістів максимально пристосованих до сучасних вимог виробництва.

На правах рекламы

  
Погода Курсы валют Гороскоп  
ЯКА
Planeta Organica
Следите за новостями города Сумы в социальных сетях