Заказать рекламу в Интернете
Информационно-справочный портал города Сумы

Студенти СумДУ зустрілися з Олександром Садовським

26.03.2012 18:04

Студенти СумДУ зустрілися з Олександром Садовським Сумський державний університет завжди радо й тепло, по-українськи душевно зустрічає гостей. Не стала винятком і зустріч у стінах нашої альма-матер заслуженого художника України Олександра Садовського, який представляв тут виставку своїх картин, зроблених у неореалістичному стилі.

Зустріч із митцем відбулася у рідній для всіх студентів літературній вітальні біліотеки СумДУ, на яку прийшли як «мученики науки» (майбутні журналісти й інженери), так і викладачі. В атмосфері, яка склалася, присутні почувалися ніби в майстерні самого художниа. З першої хвилини зав'язалася жвава розмова.

Під час бесіди виявилося, що Олександр Садовський попри свій талант має ще й добре почуття гумору. На запитання, чому вирішив займатися саме цією справою, відповів: «Бо іншого нічого робити не вмію».

Сьогодні ім'я Олександра Садовського відоме не лише в нашій країні, а й поза її межами. Роботи майстра виставлялися в США (більше ста робіт), Аргентині, Англії, Росії, Японії, Італії та в інших країнах світу. Чимало їх знаходиться в державних та приватних музеях.

На запитання, у чому секрет творчого успіху художника, Олександр Васильович відповів: «Потрібно багато працювати та думати». І додав, що немає різниці, хто ти: художник, інженер чи журналіст…

По материалам газеты: «Резонанс»


  
Погода Курсы валют Гороскоп  
ЯКА
Planeta Organica
Следите за новостями города Сумы в социальных сетях