Заказать рекламу в Интернете
Информационно-справочный портал города Сумы

Дітлахам показали квадроцикли

17.04.2012 17:31

Дітлахам показали квадроцикли 12 квітня в сумському дитячому садку №25 «Білосніжка» пройшло незвичне спортивне свято.

Спортсмени з мотокросу на квадроциклах, активні члени Партії регіонів Олексій та Олександр Валявські завітали до дітлахів, щоб продемонструвати свої спортивні вміння та зацікавити їх у цьому виді спорту.

Нагадаємо, що брати Валявські мають численні спортивні нагороди різних рівнів, а нещодавно повернулися з Чемпіонату України з ендуро-кросу із «золотом» та «сріблом».

Ідея запросити чемпіонів виникла у педагогів дитсадку, які прагнуть виховувати у дітей інтерес до спорту. Малеча із захватом і блиском у очах спостерігала за маневрами спортсменів, які в кінці виступу дали змогу дітлахам сфотографуватися із квадроциклами, поміряти шоломи та рукавички - одним словом відчути себе справжніми майстрами мотокросу.

«Діти все сприймали «на ура», випромінювали позитивні емоції, залишилися задоволеними. Вони проводжали нас оплесками», - розповідає Олексій Валявський.

Вдало проведений захід наштовхнув братів на думку продовжити приємну традицію зустрічей із дітьми. «Якщо буде ініціатива від керівництва дитсадків або шкіл, ми завжди раді її підтримати. Ми впевнені, що діти повинні мати правильні ідеали. Буде дуже приємно, якщо хтось із них після нашого приїзду захоче стати мотогонщиком чи автогонщиком».

Брати Валявські вже отримали наступне запрошення від педагогів Сум: подібний спортивний захід ближчим часом спортсмени проведуть в училищі №11.


  
Погода Курсы валют Гороскоп  
ЯКА
Planeta Organica
Следите за новостями города Сумы в социальных сетях