Заказать рекламу в Сумах
Информационно-справочный портал города Сумы

Підприємства Сумщини можуть «не вижити» після підписання економічної Угоди з ЄС?

26.06.2014 17:26

Підприємства Сумщини можуть «не вижити» після підписання економічної Угоди з ЄС Підписання економічної Угоди з ЄС поставить під загрозу роботу більшості підприємств України та зокрема, Сумської області. На думку депутата Сумської міськради Андрія Грека, в документі мають бути передбачені преференції для вітчизняних виробників, інакше вони «не виживуть» в таких умовах і будуть змушені вживати заходи, у тому числі не зовсім популярні, як скорочення людей.

«Необхідно переглянути умови підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС. У документі мають бути чітко прописані гарантії щодо підтримки підприємств: створення нових робочих місць, вираховування всіх ризиків ймовірності жорсткої торгівельної війни з РФ і країнами СНД, а також надання преференцій українському виробнику у тому числі, шляхом пільгового кредитування, субсидій тощо», - підкреслив Андрій Грек.

На його думку, у прийнятті таких важливих рішень, як підписання Угоди з ЄС, керівництво країни має керуватися виключно інтересами всього українського народу, а не амбіціями окремих політиків та іноземних партнерів України.

«Сьогодні ми вже бачимо наявність жорстких умов МВФ при відсутності реальної допомоги, а також напруження у торгівельній співпраці з РФ. Яскравий приклад тому – ситуація, яка склалася на одному із підприємств Сумської області – СНВО ім. Фрунзе. Нині завод знаходиться на грані зупинки. На підприємстві вже скорочують людей, урізають та затримують виплату заробітної плати», - акцентував депутат міської влади.

За його словами, складну ситуацію на підприємстві більше поглиблює не закриття російських кордонів, а - неефективність менеджменту.

«Завод може існувати без російського ринку і це – доведено на практиці. Для цього необхідно змінити підхід до менеджменту. Складнощі на підприємстві були завжди і їх вирішували, а не чекали, коли з неба «звалиться» манна», - наголосив Андрій Грек.

На правах рекламы

  
Погода Курсы валют Гороскоп  
ЯКА
Planeta Organica
Следите за новостями города Сумы в социальных сетях