Информационно-справочный портал города Сумы

Сумчан запрошують на презентації книги про Суми та нового трилеру Макса Кідрука

05.10.2016 09:56

Сумчан запрошують на презентації книги про Суми та нового трилеру Макса Кідрука 9 та 11 жовтня у Сумах відбудуться книжкові презентації. Мешканцям нашого міста буде представлено першу ілюстровану книгу про місто Суми для дітей, а також новий трилер Макса Кідрука під назвою «Зазирни у мої сни». Презентації пройдуть у «Студії 18», та у Конгрес-центрі СумДУ.

Перша ілюстрована книга про місто Суми для дітей

Приєднуйся до подорожі вулицями затишного маленького міста, де на тебе чекають цікаві історії, що траплялися у Сумах, розповіді про людей, які тут жили і працювали.

Але не все так просто: на кожній сторінці ти знайдеш завдання, які повинен розв'язати, щоб дізнатися найцікавіше.

Створено з любов’ю до Сум.

Презентація відбудеться 9 жовтня о 14-й годині в Студії 18 (вул. Соборна, 36, вхід у подвір'я через арку та піднятись на 3й поверх). Вхід вільний. Довідки за телефоном 0509579696.

Макс Кідрук «Зазирни у мої сни»

Вже зовсім скоро в Сумах відбудеться презентація нового трилеру Макса Кідрука "Зазирни у мої сни"! Разом з автором пориньмо у захопливий світ містики, жахів та сновидінь. Традиційно не обійдеться без екшену, технотрилеру та інтриг. Про це і не тільки ми дізнаємось на зустрічі з письменником.

Тож занотуйте: 11 жовтня о 19 годині в Конгрес-центрі СумДУ (вул. Покровська, 9/1; колишня бібліотека УАБС). Вартість квитків: 50 грн. Попередньо можна придбати: - інтернет-кафе Galaxy (вул. Соборна, 32); - магазин Supera (ЦУМ, 2й поверх, ліве крило). Також квитки можна буде придбати на вході перед заходом.

Організатори: Cultura_sm. Довідки за телефоном: 0662442225.

Таку подію проґавити неприпустимо!


Сумчан запрошують на презентації книги про Суми та нового трилеру Макса Кідрука Сумчан запрошують на презентації книги про Суми та нового трилеру Макса Кідрука

  
Погода Курсы валют  
Следите за новостями города Сумы в социальных сетях