Кар'єра

Програми лояльності в інтернет-магазині: які бувають і чим відрізняються?

Програми лояльності в інтернет-магазині: які бувають і чим відрізняються?Якщо у вас є інтернет-магазин і ви хочете, щоб покупці поверталися до вас знов і знов, вам потрібно дати їм щось, чого не можуть запропонувати інші. Наприклад, це може бути ваша особлива програма лояльності, яка допоможе покупцям завжди віддавати перевагу саме вам, а не конкурентам.

Як прикрасити до Нового року б'юті-студію

Як прикрасити до Нового року б'юті-студіюНовий рік — гаряча пора для бізнесу у сфері краси, а також чудовий інфопривід, щоб нагадати про себе нинішнім клієнтам та залучити нових. І, звісно, без відповідного декору тут ніяк не обійтися. Пропонуємо вам сьогодні дізнатися, як прикрасити до Нового року бьюті-студію, щоб отримати з цього користь для бізнесу.

Як підняти ціни на свої послуги і не злякати клієнтів?

Як підняти ціни на свої послуги і не злякати клієнтів?Не так важливо, в якій саме сфері ви надаєте послуги, однак рано чи пізно постає питання про підвищення цін для клієнтів і стає страшно, що це всіх налякає. Але якщо все зробити грамотно, то ризик втрати клієнтів буде мінімальним, і сьогодні ми вам якраз розкажемо, як підняти ціни на свої послуги правильно.

Емоційні тригери для текстів у соціальних мережах

Емоційні тригери для текстів у соціальних мережахЯкщо ви ведете свої сторінки в соціальних мережах для заробітку, ви напевно не раз замислювалися про те, як не тільки підвищити охоплення своїх постів та reels, але й збільшити залученість, щоб зрештою зробити продаж ефективнішим. Зробити це можливо, звернувшись до емоцій цільової аудиторії, і сьогодні ми розповімо вам про те, як працюють емоційні тригери для текстів у соціальних мережах.

Їжа на продаж у домашніх умовах: що обрати?

Їжа на продаж у домашніх умовах: що обрати?Серед ідей малого бізнесу часто зустрічаються варіанти продажу домашньої їжі або продуктів харчування, тому багато кого цікавить, наскільки це законно і що саме можна готувати своїми руками, щоб заробляти на цьому. Пропонуємо вам сьогодні це з'ясувати і разом з нами дізнатися, якою може бути їжа на продаж в домашніх умовах.

Що таке дорожня карта у бізнесі

Що таке дорожня карта у бізнесіДорожня карта (roadmap) — це спосіб візуалізації стратегії розвитку компанії чи стадій розробки конкретного проекту чи продукту, покликаний побудувати єдине бачення того, що й навіщо треба робити у реалізації задуманого. Сьогодні дорожні карти в бізнесі дуже популярні, тому ми розповімо вам докладніше, що вони собою являють і в яких випадках використовуються.

Як заробляти в TikTok: популярні способи монетизації облікового запису

Як заробляти в TikTok: популярні способи монетизації облікового записуTikTok у наші дні є одним із найпопулярніших майданчиків для заробітку, адже тут щодня проводять час сотні мільйонів людей, які можуть дивитися рекламу, купувати товари, замовляти послуги тощо. Про те, як заробляти в TikTok і які є популярні способи монетизації облікового запису, мова докладніше піде далі.

Як відкрити онлайн-магазин кондитерських товарів: рекомендації для початківців

Як відкрити онлайн-магазин кондитерських товарів: рекомендації для початківцівПекти торти або готувати інші десерти та солодощі на замовлення в домашніх умовах сьогодні дуже популярно. І, звичайно ж, усім домашнім кондитерам - і досвідченим, і не дуже - завжди потрібні спеціальні харчові інгредієнти, різноманітний інвентар, упаковка та багато іншого. В результаті ідея відкрити онлайн магазин кондитерських товарів може виявитися вдалим рішенням, якщо все правильно організувати.

Як продавати жіночий одяг в «Інстаграмі»

Як продавати жіночий одяг в «Інстаграмі»Сьогодні для продажу в інтернеті вже в більшості випадків не потрібен окремий сайт, а широкі можливості у сфері онлайн-торгівлі надають різні маркетплейси, соцмережі і навіть месенджери. Коли ж йдеться про торгівлю жіночим одягом, одним із найпопулярніших майданчиків для цього вважається Instagram, і сьогодні ми розповімо вам, як продавати жіночий одяг в «Інстаграмі».

Що краще продавати на маркетплейсах новачкам

Що краще продавати на маркетплейсах новачкамЦе раніше для старту продажів в режимі онлайн потрібно створювати повноцінний інтернет-магазин, а сьогодні продавати можна хоч у соцмережах, хоч у месенджерах, хоч на маркетплейсах. Останні, до речі, особливо популярні, тому все більш актуальним стає питання про те, що краще продавати на маркетплейсах новачкам.

Як назвати магазин у Instagram

Як назвати магазин у InstagramНа перший погляд здається, що назва для магазину в популярній соціальній мережі Instagram не така вже й важлива, але насправді вона задає потрібний настрій, формує позитивне перше враження про сторінку і, звичайно ж, допомагає підвищувати продажі. Про те, як назвати свій магазин в Instagram, мова докладніше піде далі.

Як налаштуватися на роботу після перерви

Як налаштуватися на роботу після перервиНавіть якщо робота загалом подобається, часом налаштовуватися на робочий ритм буває дуже складно, скажімо, після довгих вихідних, свят чи відпустки. Як у такому разі бути? Як налаштуватися на роботу, щоб ефективно виконувати поставлені завдання та раціонально витрачати робочий час? Про це докладніше поговоримо далі.

Що таке лід-магніт в онлайн-бізнесі

Що таке лід-магніт в онлайн-бізнесіЯкщо інтернет-користувач не знайомий із брендом або компанією, йому зазвичай складно зважитися на покупку. Щоб подолати подібний бар'єр і завоювати довіру цільової аудиторії, в інтернет-маркетингу широко застосовуються так звані лід-магніти. Сьогодні пропонуємо вам дізнатися докладніше про те, що це таке та як може допомогти онлайн-бізнесу.

Бізнес-ідеї на основі хобі для чоловіків

Бізнес-ідеї на основі хобі для чоловіківПро те, яким бізнесом на основі хобі можуть зайнятися жінки, написано та сказано чимало, а от аналогічні бізнес-ідеї для чоловіків, які можна реалізувати, працюючи прямо з дому, висвітлюються набагато рідше. Але ж чоловіки теж мають хобі, які чудово можна перетворити на джерело заробітку! Поділимося 10 ідеями бізнесу на основі хобі для чоловіків.

Що таке воронка продажів і навіщо вона потрібна бізнесу

Що таке воронка продажів і навіщо вона потрібна бізнесуБудь-якому бізнесу важливо знати, який шлях проходять клієнти від першого знайомства з брендом/компанією до власне купівлі або замовлення послуги, щоб розуміти, на якому етапі взаємодії є проблеми. Зазвичай подібний шлях називається сьогодні воронкою продаж, і сьогодні ми розповімо вам, що це таке і навіщо використовується.