З 1 вересня у Сумах планують відновити роботу всіх дитсадків у звичайному режимі

31.05.2023 10:40

З 1 вересня у Сумах планують відновити роботу всіх дитсадків у звичайному режиміЗ 1 вересня 2023 року у Сумах планують відновити роботу всіх дитсадків у звичайному режимі. Про це розповіла начальниця управління освіти і науки міськради Неля Вербицька.

За словами посадовиці, нині триває облаштування укриттів у дошкільних закладах Сум. Загалом у Сумській громаді функціонують 38 дитсадків. За висновками комісії, яка працювала влітку минулого року, у вісімнадцяти з них укриття рекомендовані до використання.

«З бюджету міської ради виділено кошти в сумі 23 мільйони і розпочались роботи в шести закладах дошкільної освіти. Вони тривають. Садочки всі функціонували, але кожен мав свій режим роботи, в індивідуальній формі і в підгруповій. Додатково виділено ще 51 мільйон для облаштування ще 11 закладів дошкільної освіти.

Якщо роботи у нас будуть проходити згідно з термінами, які надає підрядник, то ремонтні роботи до 1 вересня по підвальних приміщеннях закінчаться», – зазначила начальниця сумського міського управління освіти та науки Неля Вербицька.

За матеріалами: https://suspilne.media/