Заказать рекламу в Интернете
Информационно-справочный портал города Сумы

У лісах Сумщини оголошено найвищий клас пожежної небезпеки

21.06.2012 16:16

У лісах Сумщини оголошено найвищий клас пожежної небезпеки За прогнозами обласного Гідрометцентру, починаючи з 21 червня та впродовж вихідних, на території Сумщини спостерігатиметься 4 – 5 клас пожежної небезпеки.

За таких умов, попереджує Територіальне Управління МНС у Сумській області в області виникає велика загроза загоряння сухої рослинності та виникнення лісових пожеж.

У зв’яку з цим, працівники МНС нагадують: протягом пожежонебезпечного періоду забороняється випалювати суху траву на земельних ділянках, що примикають до лісу, не можна розводити багаття і заїзджати на територію лісового фонду транспортним засобам. При 5-му класі пожежної небезпеки відвідувати хвойні насадження заборонено!

При виявленні лісової пожежі обов’язково повідомте про подію за номером «101». Якщо ж Ви виявили незначний вогонь, спробуйте самостійно загасити його водою, ґрунтом, піском, цупкою незаймистою тканиною.

Територіальне управління МНС у Сумській області звертається до населення з проханням, обмежити відвідування лісів, неухильно виконувати «Правила пожежної безпеки в лісах України».

Зелені насадження – одне з найбільших багатств на Землі! Охорона лісів від пожеж - моральний обов'язок кожного громадянина!


Теги: управління мнс, працівники мнс, багаття, вогонь, зелені насадження


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

  
Погода Курсы валют Гороскоп  
ЯКА
Planeta Organica
Следите за новостями города Сумы в социальных сетях