Уряд підтримав кандидатуру Володимира Артюха на посаду голови Сумської ОДА

12.04.2023 10:50

Уряд підтримав кандидатуру Володимира Артюха на посаду голови Сумської ОДАУряд підтримав проєкт указу президента про призначення Володимира Артюха головою Сумської обласної державної адміністрації. Про це повідомяє Суспільне з посиланням на Telegram-канал Уряд online.

За інформацією сайту Вінницької ОВА, генерал-лейтенант Володимир Миколайович Артюх працював начальником Подільської філії державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, потім – радником керівника Вінницької ОВА. Наразі він заступник начальника Генштабу Збройних сил України, нагороджений орденом “За заслуги” І ступеня.

За даними руху Chesno, у 2020 році він балотувався до Вінницької міської ради від Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю, але обраний не був.

З інформацією Вінницького національного технічного університету, Володимир Артюх народився у 1958 році в Благовещенську Амурської області Росії. Закінчив Харківське вище військове авіаційне командне училище зв’язку, військово-повітряну академію, Національну академію оборони України.

За матеріалами: https://sumypost.com/