Розтрата 1,7 млн грн — відсторонено від посади та обрано запобіжний захід посадовцю Охтирської міськради

04.05.2023 10:36

Розтрата 1,7 млн грн — відсторонено від посади та обрано запобіжний захід посадовцю Охтирської міськрадиРішенням суду 2 травня начальника одного з управлінь Охтирської міської ради відсторонено від займаної посади та обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Про це повідомила Сумська обласна прокуратура.

Раніше посадовцю було повідомлено про підозру за фактом розтрати майже 1,7 млн грн бюджетних коштів шляхом службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у жовтні 2021 року між зазначеним Управлінням Охтирської міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення. Під час виконання робіт директор Товариства, як генпідрядник, залучив до виконання робіт субпідрядника – Будівельну компанію. Достовірно знаючи, що частина робіт не виконана, а обсяг і вартість виконаних робіт є завищеними, начальник Управління на підставі поданих виконавцем актів виконаних робіт на рахунок Товариства перерахував близько 9 млн грн.

Відповідно до висновку експертів, директор Товариства у змові з директором Будівельної компанії та начальником Управління своїми злочинними діями місцевому бюджету Охтирської міської ради та державному бюджету заподіяли збитки на загальну суму 1 млн 662 тис. грн.

До цього директорам ТОВ та Будівельної компанії також повідомлено про підозру за фактом привласнення майже 1,7 млн грн.