1 листопада в Сумській області застосовуються графіки аварійних відключень

01.11.2022 11:45

1 листопада в Сумській області застосовуються графіки аварійних відключеньСьогодні, 1 листопада, за рішенням НЕК «Укренерго», у Сумській області застосовуватимуться графіки аварійних відключень. ТОВ «Сумиобленерго» пояснює, що це вимушений крок пов’язаний із масованими ракетними обстрілами об’єктів критичної інфраструктури, які відбулися 31 жовтня, внаслідок чого енергосистема України зазнала значних пошкоджень.

Інформацію про відключення електроенергії побутовий споживач може знайти в особистому кабінеті на «E-Svitlo», перейшовши до свого особового рахунку, де є функція «Відключення».

Станом на 8:15 були відключені споживачі 1-10 черг. Станом на 10:16 були відключені споживачі 1-8 черг.

Енергетики нагадують що графіки аварійних відключень, які застосовуються в Сумській області, розподіляються на 10 черг. Припинення електропостачання можливе декілька разів протягом доби. Тривалість кожного відключення залежить від обсягу навантаження, вказаного НЕК «Укренерго». Орієнтовна тривалість вимкнень кожної черги становитиме 2 години. Водночас вказаний час відключень може збільшуватися до однієї години у зв’язку переміщенням оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення необхідних перемикань. Крім того, під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, адже об’єкти критичної інфраструктури перебувають під постійними атаками ворога. Це теж може збільшити перерву у відновленні електропостачання.

За матеріалами: https://smr.gov.ua/