Комп'ютери

Очищення клавіатури ноутбука

Очищення клавіатури ноутбукаОчищення клавіатури ноутбука — завдання складніше, ніж очищення клавіатури персонального комп’ютера, адже в ноутбуці клавіатура є його частиною, а не зовнішнім пристроєм. Тому розібрати її для більш ретельного очищення найчастіше не виходить. Як почистити клавіатуру ноутбука вдома?

Як правильно обтиснути виту пару

Як правильно обтиснути виту паруДля підключення комп’ютерів до інтернету або локальної мережі зазвичай використовується мережевий кабель «вита пара». Щоби під’єднати кабель до мережевих роз’ємів, його потрібно обтиснути, тобто під’єднати до кабелю конектор. Про те, як правильно обтиснути виту пару, йтиметься далі.

Що робити, якщо комп’ютер не бачить клавіатуру

Що робити, якщо комп’ютер не бачить клавіатуруКлавіатура й миша — основні посередники в «спілкуванні» користувача з комп’ютером, і якщо вони виходять із ладу, користуватися ПК стає дуже важко. Що робити, якщо комп’ютер не бачить клавіатуру?

Що робити, якщо не працюють кнопки на клавіатурі

Що робити, якщо не працюють кнопки на клавіатуріКлавіатури за умови правильного догляду за ними можуть служити вам вірою і правдою дуже довго. Але одного разу ви помічаєте, що деякі клавіші працюють тільки якщо на них дуже сильно натиснути, а потім і зовсім перестають відповідати на будь-які дії. Чому ж не працюють кнопки на клавіатурі та як знайти вихід із цієї ситуації? На ці запитання вам відповість наша збірка порад.

Що робити, якщо перегрівається відеокарта

Що робити, якщо перегрівається відеокарта У літню спеку власники комп’ютерів нерідко стикаються з проблемою перегріву, причому найбільше страждають від високих температур центральний процесор і відеокарта. Якщо нічого не зробити під час перегріву відеокарти, вона може вийти з ладу. Що робити, якщо відеокарта перегрівається?

Що робити, якщо не працює кулер комп’ютера

Що робити, якщо не працює кулер комп’ютера У системі охолодження будь-якого комп’ютера, хоч стаціонарного, хоч портативного, величезну роль грають кулери, і якщо один або кілька кулерів перестають нормально працювати, це може призводити до порушень роботи комп’ютера й навіть до поламки компонентів системи. Ось чому важливо знати, що робити, якщо не працює кулер комп’ютера: ваші правильні дії в такій ситуації допоможуть швидко розв’язати проблему і зберегти комп’ютер.

Як підключити смартфон до телевізора

Як підключити смартфон до телевізора Якщо кілька десятків років тому верхом технічного прогресу було підключення ігрової приставки до лампового телевізора, то до сучасних телевізорів можна підключати будь-які пристрої: комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони тощо. Наша збірка порад розповість, як підключити смартфон до телевізора.

Гарячі клавіші в Хромі (Chrome)

Гарячі клавіші в Хромі (Chrome)Google Chrome, який зазвичай називають просто Chrome або Хром, є одним із найпопулярніших браузерів на сьогодні. Роботу із цим браузером можна суттєво прискорити та полегшити, якщо використовувати гарячі клавіші — спеціальні клавіші або сполучення клавіш, що дозволяють швидко керувати ПК із клавіатури. Про особливості гарячих клавіш у Хромі докладніше йтиметься далі.

Як поставити пароль на архів

Як поставити пароль на архів Якщо вам необхідно захистити вміст того чи іншого файлового архіву від несанкціонованого доступу, зробити це ви легко можете, встановивши на архів пароль. У цьому випадку тільки особа, яка отримала від вас заданий пароль, зможе розпакувати архів і працювати з файлами, що знаходяться в ньому. Про те, як можна поставити пароль на архів у різний спосіб, йтиметься далі.

Як вибрати блок живлення для комп’ютера

Як вибрати блок живлення для комп’ютера Якщо ваш комп’ютер загалом справний, але в нього «полетів» блок живлення (БЖ), або якщо ви самостійно комплектуєте ПК під свої потреби, вам доведеться задуматися про придбання блоку живлення. На перший погляд може здатися, що покупку зробити просто, але насправді якщо не знати, як вибрати блок живлення для комп’ютера правильно, можна зробити серйозну помилку, через яку ПК не працюватиме.

Як поліпшити ноутбук у домашніх умовах

Поліпшити (проапґрейдити) ноутбук — це завдання набагато складніше, ніж модернізація звичайного ПК. Наприклад, далеко не всі комплектуючі в ноутбуці можна легко демонтувати в домашніх умовах, а вибір нових деталей для ноутбука часом перетворюється на складний квест. Але якщо портативний комп’ютер уже не тішить продуктивністю, спробувати все ж таки варто, а про те, як можна поліпшити ноутбук, ми розповімо вам докладніше далі.

Як встановити Viber на комп’ютер

Як встановити Viber на комп’ютер Додаток Viber для смартфонів користується сьогодні великою популярністю — це, без сумнівно, один із найбільш використовуваних месенджерів. Але не всі знають, що Viber можна використовувати не лише на смартфонах, а й на комп’ютерах, причому встановити Viber на комп’ютер дуже легко та просто.

Гарячі клавіші Windows 10

Гарячі клавіші Windows 10 Windows 10 вийшла ще у 2015 році, але багато користувачів не поспішали переходити на неї зі звичної «сімки». Але сьогодні ця операційна система перестала бути новинкою і стала стандартом, то ж тепер, коли все більше й більше користувачів нарешті переходять на «десяточку», їм доводиться до неї пристосовуватися і дізнаватися про її особливості, такі, наприклад, як гарячі клавіші Windows 10 для швидкої та зручної роботи за ПК.

Що робити, якщо не працює меню «Пуск» у Windows 10

Що робити, якщо не працює меню Пуск у Windows 10 Після украй незручного керування системою у «вісімці» в операційну систему Windows 10 тріумфально повернулася кнопка «Пуск». Це стало справжньою радістю для користувачів, але ложку дьогтю в бочку меду додали проблеми з роботою кнопки, що періодично з’являються. Про те, що робити, якщо не працює меню «Пуск» у Windows 10, далі йтиметься докладніше.

Чем отличаются MacBook, MacBook Pro и MacBook Air?

Чем отличаются MacBook, MacBook Pro и MacBook AirЗа время своего существования компания Apple выпускала и продолжает выпускать массу продуктов, от компьютеров, телефонов и планшетов до умных часов, различных компьютерных аксессуаров и программного обеспечения. При этом многие виды продукции выпускаются в нескольких разновидностях; например, линейка ноутбуков включает модели MacBook, MacBook Pro и MacBook Air. Чем они отличаются друг от друга?