Комп'ютери

Гарячі клавіші в Хромі (Chrome)

Гарячі клавіші в Хромі (Chrome)Google Chrome, який зазвичай називають просто Chrome або Хром, є одним із найпопулярніших браузерів на сьогодні. Роботу із цим браузером можна суттєво прискорити та полегшити, якщо використовувати гарячі клавіші — спеціальні клавіші або сполучення клавіш, що дозволяють швидко керувати ПК із клавіатури. Про особливості гарячих клавіш у Хромі докладніше йтиметься далі.

Як поставити пароль на архів

Як поставити пароль на архів Якщо вам необхідно захистити вміст того чи іншого файлового архіву від несанкціонованого доступу, зробити це ви легко можете, встановивши на архів пароль. У цьому випадку тільки особа, яка отримала від вас заданий пароль, зможе розпакувати архів і працювати з файлами, що знаходяться в ньому. Про те, як можна поставити пароль на архів у різний спосіб, йтиметься далі.

Як вибрати блок живлення для комп’ютера

Як вибрати блок живлення для комп’ютера Якщо ваш комп’ютер загалом справний, але в нього «полетів» блок живлення (БЖ), або якщо ви самостійно комплектуєте ПК під свої потреби, вам доведеться задуматися про придбання блоку живлення. На перший погляд може здатися, що покупку зробити просто, але насправді якщо не знати, як вибрати блок живлення для комп’ютера правильно, можна зробити серйозну помилку, через яку ПК не працюватиме.

Як поліпшити ноутбук у домашніх умовах

Поліпшити (проапґрейдити) ноутбук — це завдання набагато складніше, ніж модернізація звичайного ПК. Наприклад, далеко не всі комплектуючі в ноутбуці можна легко демонтувати в домашніх умовах, а вибір нових деталей для ноутбука часом перетворюється на складний квест. Але якщо портативний комп’ютер уже не тішить продуктивністю, спробувати все ж таки варто, а про те, як можна поліпшити ноутбук, ми розповімо вам докладніше далі.

Як встановити Viber на комп’ютер

Як встановити Viber на комп’ютер Додаток Viber для смартфонів користується сьогодні великою популярністю — це, без сумнівно, один із найбільш використовуваних месенджерів. Але не всі знають, що Viber можна використовувати не лише на смартфонах, а й на комп’ютерах, причому встановити Viber на комп’ютер дуже легко та просто.

Гарячі клавіші Windows 10

Гарячі клавіші Windows 10 Windows 10 вийшла ще у 2015 році, але багато користувачів не поспішали переходити на неї зі звичної «сімки». Але сьогодні ця операційна система перестала бути новинкою і стала стандартом, то ж тепер, коли все більше й більше користувачів нарешті переходять на «десяточку», їм доводиться до неї пристосовуватися і дізнаватися про її особливості, такі, наприклад, як гарячі клавіші Windows 10 для швидкої та зручної роботи за ПК.

Що робити, якщо не працює меню «Пуск» у Windows 10

Що робити, якщо не працює меню Пуск у Windows 10 Після украй незручного керування системою у «вісімці» в операційну систему Windows 10 тріумфально повернулася кнопка «Пуск». Це стало справжньою радістю для користувачів, але ложку дьогтю в бочку меду додали проблеми з роботою кнопки, що періодично з’являються. Про те, що робити, якщо не працює меню «Пуск» у Windows 10, далі йтиметься докладніше.

Чем отличаются MacBook, MacBook Pro и MacBook Air?

Чем отличаются MacBook, MacBook Pro и MacBook AirЗа время своего существования компания Apple выпускала и продолжает выпускать массу продуктов, от компьютеров, телефонов и планшетов до умных часов, различных компьютерных аксессуаров и программного обеспечения. При этом многие виды продукции выпускаются в нескольких разновидностях; например, линейка ноутбуков включает модели MacBook, MacBook Pro и MacBook Air. Чем они отличаются друг от друга?

Wi-Fi принтер и его преимущества

Wi-Fi принтер и его преимуществаСегодня к Wi-Fi подключаться могут практически любые гаджеты и бытовая техника, от телефонов и планшетов (в которых функция Wi-Fi подключения давно уже стала необходимостью) до холодильников. Вот и при выборе принтеров многие потребители отдают предпочтение подобным моделям. Что из себя представляет Wi-Fi принтер, он же беспроводной принтер, и в чем его преимущества?

Sid Meier's Civilization

Sid Meier's Civilization Уже более 20 лет серия игр Sid Meier's Civilization радует любителей пошаговых стратегий новыми версиями. Благодаря этой игре вы сможете почувствовать себя предводителем целой империи. Вам предстоит основывать города, создавать войска, собирать налоги, выделять средства на развитие новых технологий и даже строить космические корабли для изучения галактики.

Монитор для фотографа

Монитор для фотографа Монитор для фотографа имеет практически такое же значение, как фотокамера и объектив. Ведь именно от этого устройства напрямую зависит качество обработанных снимков: ретушь и цветокоррекция. Стоит отметить, что именно обработка фотографий сегодня, в век цифровой техники, играет немаловажную роль, так как это может помочь фотографу выделиться на фоне конкурентов и привлечь к себе внимание.

Как откалибровать монитор

Как откалибровать монитор Калибровка монитора необходима для того, чтобы дисплей отображал цвета более естественно. Дело в том, что для отображения того или иного цвета компьютер использует числовой код. Как правило, мониторы от разных фирм-производителей способны отображать один и тот же цвет, заданный кодом, по-разному. В этой статье мы расскажем, как откалибровать монитор, чтобы избежать подобных проблем.

Как защитить компьютер

Как защитить компьютер Наличие специального программного обеспечения, благодаря которому компьютер будет изолирован от вирусных атак, крайне важно. В этой статье мы расскажем, как защитить компьютер. Речь пойдет не только о программах, но и о важности установки пароля.

Как выбрать микрофон для компьютера

Как выбрать микрофон для компьютера Среди множества программ обязательно найдется несколько приложений, для использования полного функционала которых вам понадобится микрофон. К таким программам в первую очередь следует отнести Skype, необходимую для осуществления видеозвонков. Также среди пользователей ПК обязательно найдутся те, кто захочет попеть караоке, записать свой голос или просто настроить акустическую гитару с помощью программного тюнера. В этой статье мы расскажем, как выбрать микрофон для компьютера.

Как настроить звук на компьютере

Как настроить звук на компьютере Благодаря правильной настройке звука на компьютере можно добиться чистого и четкого звучания. Также это позволит подключать дополнительные звуковые устройства к вашей машине. Стандартная настройка, как правило, производится в панели управления с помощью драйвера звуковой карты. В этой статье мы расскажем, как настроить звук на компьютере.