Психологія

Що робити, якщо вас ігнорує кохана людина

Що робити, якщо вас ігнорує кохана людинаПочуватися «порожнім місцем» важко і неприємно завжди, а якщо ігнорує кохана людина – то відчуття гірше вдвічі чи навіть утричі. Що робити, якщо вас ігнорує кохана людина? Як поводитися? Давайте поговоримо про це далі.

Як навчитися слухати співрозмовника

Як навчитися слухати співрозмовникаЗ багатьма напевно траплялася ситуація, коли намагаєшся щось пояснити іншій людині, але вона ніби тебе не чує, і навпаки, намагаєшся щосили сприйняти інформацію, яку говорить співрозмовник, але ніяк не можеш сконцентруватися і нічого не запам’ятовуєш. До таких труднощів у спілкуванні призводять психологічні, соціальні, вікові та інші відмінності. У цій статті ми розповімо, як навчитися слухати співрозмовника.

Як знайти час для себе

Як знайти час для себе Багато людей скаржаться, що їм катастрофічно не вистачає часу для себе, для своїх хобі та захоплень, для занять спортом тощо. Однак мало хто помічає, що найчастіше сам марнує свій вільний час. Як навчитися знаходити час для себе та організовувати з користю кожну вільну хвилину?

Як перестати спізнюватися

Як перестати спізнюватисяУсі, хто завжди і скрізь спізнюється, поділяються на дві категорії: ті, хто розуміє, що це погано, і ті, хто вважає запізнення нормальним. Якщо вас турбує питання про те, як перестати запізнюватися, очевидно, ви належите до першої категорії, і, можемо вас порадувати, всі шанси на виправлення ситуації у вас є. Ось що для цього треба знати.

Як навчитися розслаблятися

Як навчитися розслаблятисяШвидкий темп життя не дає сучасній людині розслабитися та відпочити. У результаті щоденна моральна та фізична напруга призводить до апатії та втоми — перших дзвіночків депресії. У жодному разі не доводьте себе до цього стану! Трохи «сповільнитися» можна за допомогою простого розслаблення, щоправда, з ним багато хто зазнає труднощів. Давайте дізнаємося, як навчитися розслаблятися за дуже короткий час.

Як розвинути уяву

Як розвинути уявуКожна людина сприймає навколишній світ за допомогою різних пізнавальних процесів та діяльності, таких як гра, моделювання, планування тощо. Але все це неможливо без використання уяви. Без неї наш світ був би нудним та сірим, не з’являлися б шедеври літератури та образотворчого мистецтва. Якщо ви хочете розсунути межі звичного й поринути в новий світ, тоді дізнайтеся, як розвинути уяву.

Як навчитися правильно приймати рішення

Як навчитися правильно приймати рішенняРішучі люди, незважаючи на минулі життєві поразки, не втрачають впевненості в собі, їх не мучить страх змін або відповідальності перед іншими, вони вільні від сумнівів та нав’язливих думок у моменти прийняття важливих рішень. Але що робити тим, хто не має від природи такої вольової риси? Як правильно приймати рішення, щоби потім не шкодувати про зроблений вибір?

Хейтфоловінг: що це й чим шкідливо

Хейтфоловінг: що це й чим шкідливоПідписуватись у соціальних мережах на користувачів чи сторінки, контент яких подобається, – логічно та зрозуміло. Але стежити за оновленнями профілів, що викликають негативні емоції, - це дещо дивно, чи не так? А тим часом існує так званий хейтфоловінг, який має на увазі саме підписку на акаунти, що змушують відчувати лють, обурення та роздратування. Давайте з'ясуємо, що таке хейтфоловінг і чим шкідливий для психологічного самопочуття.

Як реагувати на неконструктивну критику

Як реагувати на неконструктивну критикуНі для кого не секрет, що людям хочеться слухати винятково приємні слова у свою адресу. Нерідко саме похвала надихає людей, а критика «вбиває» самооцінку. Кожна людина реагує на критику по-своєму: хтось виявляє агресію, а хтось вважає за краще просто вислухати мовчки. Але як реагувати на критику правильно, щоб гідно вийти із ситуації? Спробуймо розібратися.

Як подолати страх спілкування самостійно

Як подолати страх спілкування самостійноСтрах спілкування може заважати як у особистому житті, так і в навчанні чи роботі, тому із ним жити не можна. Але як подолати страх спілкування, якщо навіть до знайомих та друзів часом буває складно звернутися із проханням чи питанням? Разом ми з вами з’ясуємо, які є способи подолання страху спілкування та як їх можна застосувати.

Як налагодити стосунки з братом чи сестрою

Як налагодити стосунки з братом чи сестроюУ дитинстві сварки між братами та сестрами аж ніяк не рідкість і навіть є нормою. Але коли конфлікти продовжуються й у дорослому віці, це може стати серйозною проблемою. Як же перестати сваритися? Як налагодити стосунки з братом чи сестрою? Про це докладніше розповість наша збірка порад.

Як правильно розлучитися з найкращою подругою, якщо вам більше не по дорозі

Як правильно розлучитися з найкращою подругою, якщо вам більше не по дорозіНе завжди дружбі судилося бути вічною і навіть найкращі подруги з тих чи інших причин розлучаються. Але зважитися на це буває настільки боляче і страшно, що багато хто продовжує відтягувати неминуче й ще більше страждає. Сьогодні давайте поговоримо про те, як правильно розлучитися з кращою подругою, якщо вам більше не по дорозі.

Як перестати заздрити подругам

Як перестати заздрити подругам На жаль, навіть у прекрасних дружніх стосунках ні-ні та і знайдеться місце заздрощам: в однієї подруги груди більші, в іншої — чоловік кращий, третя — сколесила весь світ. Заздрість, особливо заздрість подругам, може сильно отруювати життя, тому в жодному разі не можна піддаватися їй. Про те, як перестати заздрити подругам, докладніше йтиметься далі.

Що робити, якщо не подобається дівчина сина

Що робити, якщо не подобається дівчина синаСин почав зустрічатися з дівчиною і познайомив вас із нею, а ви розумієте, що вона вам категорично не подобається. Як бути? Що робити, якщо не подобається сина дівчина? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні разом.

Як відповідати на повідомлення колишнього й чи потрібно це робити

Як відповідати на повідомлення колишнього й чи потрібно це робитиКоли екран смартфона раптом блимає повідомленням із давно вже стертого з телефонної книги номера колишнього, першою реакцією зазвичай буває здивування. А потім виникає питання про те, що потрібно відповісти екс-партнеру. Сьогодні пропонуємо з'ясувати, як відповідати на повідомлення колишнього й чи потрібно взагалі це робити.