Інтернет

Як написати сценарій для Reels, Shorts або TikTok за допомогою нейромереж

Як написати сценарій для Reels, Shorts або TikTok за допомогою нейромережЯкщо ви плануєте знімати ролики для Reels, Shorts або TikTok, щоб використовувати їх для просування, важливо, щоб кожен з них мав хороший сценарій. Але впоратися з написанням сценарію самостійно новачкам буває складно, тому сьогодні на допомогу приходять нейромережі. Про те, як написати сценарій за допомогою нейромереж для Reels, Shorts або TikTok, ми розповімо докладніше далі.

Безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єру

Безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єруОптимально спланувати розміщення меблів та техніки в будинку чи квартирі, а також створити візуалізацію бажаного дизайну інтер'єру сьогодні допомагають різні онлайн-сервіси, багато з яких доступні безкоштовно та підходять навіть для непрофесіоналів. Ми розповімо вам про деякі найпопулярніші безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єру.

Де брати відео для монтажу роликів? ТОП-5 безкоштовних відеостоків

Де брати відео для монтажу роликів? ТОП-5 безкоштовних відеостоківУ різних соцмережах сьогодні саме відеоконтент «править бал». Але не завжди виходить самостійно відзняти потрібну кількість відеороликів для задуманих проектів, і тому виникає необхідність знайти відповідне відео десь ще. Про те, де ж саме можна брати відео для монтажу роликів у соцмережах і не тільки, наш інформаційно-довідковий портал розповість вам докладніше.

Як користуватися CapCut початківцям

Як користуватися CapCut початківцямCapCut є популярним безкоштовним відеоредактором для платформи Android. Його особливо часто застосовують для створення відеороликів для соціальних мереж, зокрема для TikTok. Ми розповімо сьогодні, як користуватися CapCut початківцям.

Як малювати в нейромережі: ТОП-3 безкоштовних сервіси ШІ

Як малювати в нейромережі: ТОП-3 безкоштовних сервіси ШІСьогодні генерація зображень за допомогою нейромереж надзвичайно поширена, проте для більшості обивателів це, як і раніше, щось із області фантастики. Якщо ви теж поки не знаєте, як малювати в нейромережі, ми розповімо вам про це і підкажемо, які безкоштовні інструменти найбільш популярні, ефективні та швидкі.

Як потрапити в рекомендації Tik Tok початківцям

Як потрапити в рекомендації Tik Tok початківцямНавіть новачок у Tik Tok може швидко стати успішним блогером, адже секрет популярності тут — це попадання у стрічку рекомендацій: чим частіше там буде показаний ролик користувачам, тим ширше він отримає охоплення і тим більше підписників вдасться залучити до облікового запису. Про те, як потрапити в рекомендації Tik Tok, сьогодні розповімо авторам-початківцям докладніше.

Як створювати YouTube Shorts початківцям

Як створювати YouTube Shorts початківцямСьогодні ті, хто вміє створювати по-справжньому «крутий» відеоконтент для популярних майданчиків на зразок Tik Tok, Instagram, Facebook та YouTube, дуже високо цінуються, і таке заняття може стати навіть повноцінною професією. Якщо ви хочете стати відеомейкером, вам спочатку потрібно дізнатися як мінімум основи створення роликів на кожній із платформ, і сьогодні пропонуємо вам з'ясувати як створювати YouTube Shorts.

Як додати текст до Reels: різні способи

Як додати текст до Reels: різні способиФормат Reels (рілс) став сьогодні одним із найпопулярніших і в Instagram, і в Facebook. І зовсім не дивно, що зараз рілс знімають якщо і не всі, то як мінімум багато хто. При цьому у тих, хто ще тільки пробує свої сили в цьому форматі, виникає безліч питань щодо особливостей роботи з рілс. Наприклад, багатьох цікавить як додати текст у Reels, щоб він з'являвся і зникав у потрібний момент.

Про що знімати Reels для власного блогу: 10 популярних ідей

Про що знімати Reels для власного блогу: 10 популярних ідейОстаннім часом усі фахівці з просування в соціальних мережах тільки й говорять про те, що неодмінно потрібно знімати Reels («рілс»), щоб обліковий запис був популярним і залучав якомога більше користувачів. Але якщо у випадку з професійними сторінками та пабликами ще все більш-менш зрозуміло, то про що знімати рілс для особистого блогу? Ми зібрали 10 ідей роликів, які можуть знадобитися в особистому блозі.

Як знімати Reels для бізнесу? 7 важливих правил

Як знімати Reels для бізнесу? 7 важливих правилReels – інструмент у соціальних мережах, який сьогодні є надзвичайно популярним для привернення уваги до профілю. Його особливо часто останнім часом використовують для просування компаній і брендів, тому про те, як знімати Reels для бізнесу, докладніше йтиметься далі.

Захист особистих даних в інтернеті

Захист особистих даних в інтернетіПід час використання різних інтернет-сервісів ми іноді дуже безтурботно вводимо необхідні особисті дані, навіть не замислюючись, що хтось може скористатися цим нам на шкоду. А тим часом практика останніх років показує, що питанню захисту особистих даних в інтернеті важливо приділяти пильну увагу, адже раз у раз у глобальну мережу «зливаються» бази даних із різних ресурсів.

Як зробити наліпки (стікери) в Telegram власноруч

Як зробити наліпки (стікери) в Telegram власноруч Одна з головних «фішок» знаменитого месенджера Telegram («Телеграм») — це кумедні наліпки практично на всі випадки життя, які дозволяють «розбавити» нудні текстові чати. стікерпаків для «Телеграма» є багато, але іноді навіть їх не вистачає, щоби влучно висловити емоції, тому є можливість власноруч зробити унікальні наліпки та завантажити їх у месенджер. Про те, як зробити наліпки в «Телеграмі», докладніше йтиметься далі.

Як почати знімати в «Тік Ток» та робити популярні спецефекти

Як почати знімати в «Тік Ток» та робити популярні спецефекти Глобальна відеоспільнота TikTok («ТікТок» або «Тік Ток») сьогодні на піку популярності, але все ще є ті, хто не знайомий із її особливостями й не знає, як почати знімати в «Тік Ток» круті та креативні відеоролики. Саме для подібного випадку ми пропонуємо вам ознайомитися з азами роботи в TikTok і з’ясувати, як зробити свій перший оригінальний «Тік Ток».

Як зробити гарну сторінку в «Інстаграмі»: ТОП-5 корисних безкоштовних інструментів

Як зробити гарну сторінку в «Інстаграмі» Instagram користуються у світі мільйони людей, і з кожним днем армія шанувальників цієї соціальної мережі зростає. Сьогодні ми розповімо, як зробити гарну сторінку в «Інстаграмі», та поділимося ТОП-5 корисних інструментів для роботи з цією соціальною мережею.

Reels в Instagram: головні тренди та фішки

Reels в Instagram: головні тренди та фішкиФункція Reels в Instagram з'явилася ще у 2020 році, але спочатку була доступна лише дуже обмеженій кількості користувачів. Нині ж Reels широко застосовується як для особистих облікових записів, так і для бізнес-сторінок. Сьогодні ми розповімо вам про головні тренди та фішки Reels.