Інтернет

Схеми вірусних рілс: ТОП-4 варіанти для різних випадків

Схеми вірусних рілс: ТОП-4 варіанти для різних випадківНавіть якщо ви не професійний блогер, то вам все одно хочеться, щоб ваші рілс (Reels) «залітали», чи не так? Ось тільки як це зробити? На цей випадок є дієві схеми вірусних рілс, і ми пропонуємо для ознайомлення ТОП-4 варіанти таких схем.

Як робити рілси з мемами для соцмереж

Як робити рілси з мемами для соцмережКороткі смішні відео з мемами у соціальних мережах, включаючи Instagram та Facebook, дуже популярні. І якщо ви хочете підвищити охоплення своїх рілс, вам варто подумати про те, щоб і самим робити подібні відео. Але як саме? Якщо не знаєте, ми підкажемо, як робити рілси з мемами різними способами.

Як згенерувати відео за допомогою ШІ?

Як згенерувати відео за допомогою ШІ?Штучний інтелект використовується у повсякденному житті дедалі ширше, і сьогодні вже нікого не здивуєш згенерованим нейромережею текстом чи зображенням. А ось як щодо відео? Чи можна згенерувати відео за допомогою ШІ, наприклад, для блогу, YouTube-каналу або Reels у Instagram? Виявляється, так, причому зробити це досить легко, і ми розповімо сьогодні про деякі найпопулярніші сервіси для такої генерації.

Як оживити фото за допомогою нейромереж

Як оживити фото за допомогою нейромережШтучний інтелект стрімко розвивається, і користуватися нейромережами, скажімо, для творчості сьогодні можуть усі охочі. Наприклад, якщо ви хочете «оживити» якесь зображення, ШІ прийде вам на допомогу. Мі розповімо вам як «оживити» фото за допомогою нейромереж для анімації.

Як зробити фотокнигу онлайн: 3 безкоштовні сервіси

Як зробити фотокнигу онлайнСьогодні в пам'яті наших смартфонів та ПК зберігаються сотні та тисячі фото, але ніщо не замінить «живі» фотокниги, які можна потримати в руках, неспішно погортати і в майбутньому показати дітям та онукам. Сьогодні пропонуємо вам дізнатися, як зробити фотокнигу онлайн, щоб вона була унікальна і повністю відповідала вашим побажанням та уподобанням.

Як написати сценарій для Reels, Shorts або TikTok за допомогою нейромереж

Як написати сценарій для Reels, Shorts або TikTok за допомогою нейромережЯкщо ви плануєте знімати ролики для Reels, Shorts або TikTok, щоб використовувати їх для просування, важливо, щоб кожен з них мав хороший сценарій. Але впоратися з написанням сценарію самостійно новачкам буває складно, тому сьогодні на допомогу приходять нейромережі. Про те, як написати сценарій за допомогою нейромереж для Reels, Shorts або TikTok, ми розповімо докладніше далі.

Безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єру

Безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єруОптимально спланувати розміщення меблів та техніки в будинку чи квартирі, а також створити візуалізацію бажаного дизайну інтер'єру сьогодні допомагають різні онлайн-сервіси, багато з яких доступні безкоштовно та підходять навіть для непрофесіоналів. Ми розповімо вам про деякі найпопулярніші безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єру.

Де брати відео для монтажу роликів? ТОП-5 безкоштовних відеостоків

Де брати відео для монтажу роликів? ТОП-5 безкоштовних відеостоківУ різних соцмережах сьогодні саме відеоконтент «править бал». Але не завжди виходить самостійно відзняти потрібну кількість відеороликів для задуманих проектів, і тому виникає необхідність знайти відповідне відео десь ще. Про те, де ж саме можна брати відео для монтажу роликів у соцмережах і не тільки, наш інформаційно-довідковий портал розповість вам докладніше.

Як користуватися CapCut початківцям

Як користуватися CapCut початківцямCapCut є популярним безкоштовним відеоредактором для платформи Android. Його особливо часто застосовують для створення відеороликів для соціальних мереж, зокрема для TikTok. Ми розповімо сьогодні, як користуватися CapCut початківцям.

Як малювати в нейромережі: ТОП-3 безкоштовних сервіси ШІ

Як малювати в нейромережі: ТОП-3 безкоштовних сервіси ШІСьогодні генерація зображень за допомогою нейромереж надзвичайно поширена, проте для більшості обивателів це, як і раніше, щось із області фантастики. Якщо ви теж поки не знаєте, як малювати в нейромережі, ми розповімо вам про це і підкажемо, які безкоштовні інструменти найбільш популярні, ефективні та швидкі.

Як потрапити в рекомендації Tik Tok початківцям

Як потрапити в рекомендації Tik Tok початківцямНавіть новачок у Tik Tok може швидко стати успішним блогером, адже секрет популярності тут — це попадання у стрічку рекомендацій: чим частіше там буде показаний ролик користувачам, тим ширше він отримає охоплення і тим більше підписників вдасться залучити до облікового запису. Про те, як потрапити в рекомендації Tik Tok, сьогодні розповімо авторам-початківцям докладніше.

Як створювати YouTube Shorts початківцям

Як створювати YouTube Shorts початківцямСьогодні ті, хто вміє створювати по-справжньому «крутий» відеоконтент для популярних майданчиків на зразок Tik Tok, Instagram, Facebook та YouTube, дуже високо цінуються, і таке заняття може стати навіть повноцінною професією. Якщо ви хочете стати відеомейкером, вам спочатку потрібно дізнатися як мінімум основи створення роликів на кожній із платформ, і сьогодні пропонуємо вам з'ясувати як створювати YouTube Shorts.

Як додати текст до Reels: різні способи

Як додати текст до Reels: різні способиФормат Reels (рілс) став сьогодні одним із найпопулярніших і в Instagram, і в Facebook. І зовсім не дивно, що зараз рілс знімають якщо і не всі, то як мінімум багато хто. При цьому у тих, хто ще тільки пробує свої сили в цьому форматі, виникає безліч питань щодо особливостей роботи з рілс. Наприклад, багатьох цікавить як додати текст у Reels, щоб він з'являвся і зникав у потрібний момент.

Про що знімати Reels для власного блогу: 10 популярних ідей

Про що знімати Reels для власного блогу: 10 популярних ідейОстаннім часом усі фахівці з просування в соціальних мережах тільки й говорять про те, що неодмінно потрібно знімати Reels («рілс»), щоб обліковий запис був популярним і залучав якомога більше користувачів. Але якщо у випадку з професійними сторінками та пабликами ще все більш-менш зрозуміло, то про що знімати рілс для особистого блогу? Ми зібрали 10 ідей роликів, які можуть знадобитися в особистому блозі.

Як знімати Reels для бізнесу? 7 важливих правил

Як знімати Reels для бізнесу? 7 важливих правилReels – інструмент у соціальних мережах, який сьогодні є надзвичайно популярним для привернення уваги до профілю. Його особливо часто останнім часом використовують для просування компаній і брендів, тому про те, як знімати Reels для бізнесу, докладніше йтиметься далі.