Кар'єра

Етикет у робочих чатах: як правильно спілкуватися з колегами та начальством у месенджерах

Етикет у робочих чатахВикористання для вирішення різних робочих питань загальних чатів у месенджерах є повсякденною практикою майже будь-якої сучасної компанії. Але, на жаль, навіть за тотальної поширеності подібних чатів далеко не всі працівники знають, як правильно в них спілкуватися, щоб не виходити за межі ділової бесіди. Ми допоможемо розібратися в основних правилах етикету в робочих чатах.

Як вести свій Telegram-канал

Як вести свій Telegram-каналОстаннім часом не можна не помітити, наскільки зросла роль відомого месенджера Telegram у поширенні різної інформації. І тому все більше користувачів цього месенджера замислюються над тим, щоб почати вести власні канали. Як це зробити? Ми розповімо, як вести свій канал у Telegram.

Як стати інтернет-маркетологом

Як стати інтернет-маркетологомСьогодні у сфері IT вибір професій просто величезний, що легко дозволяє знайти саме свій шлях практично кожному, хто цього забажає. Наприклад, про те, як стати інтернет-маркетологом, ми розповімо вам докладніше зараз.

Що подарувати на Новий рік клієнтам

Що подарувати на Новий рік клієнтамНапередодні Нового року власники компаній або самозайняті професіонали часто замислюються над тим, як можна привітати клієнтів із цим святом. Сьогодні ми пропонуємо вам дізнатися, що що подарувати на Новий рік клієнтам і як саме це краще зробити.

Ідеї корпоративних подарунків на Новий рік: ТОП-7 варіантів з медом

Ідеї корпоративних подарунків на Новий рік: ТОП-7 варіантів з медомДо Нового року у компаніях зазвичай прийнято вручати співробітникам подарунки. Зазвичай вони не надто цінні, а покликані радше служити символічним проявом уваги. Але якщо ви шукаєте ідеї новорічних корпоративних подарунків, які були б корисні, то пропонуємо до вашої уваги ТОП-7 варіантів подарунків до Нового року з медом.

Як перейти в іншу професію з нуля?

Як перейти в іншу професію з нуля?З дитинства багатьом казали, що вибір професії – це все життя. Однак реальність нині така, що зміна професії давно вже стала звичною справою, і випадків успішного переходу досвідчених фахівців у зовсім нову і незнайому сферу діяльності історія знає масу. Давайте сьогодні поговоримо про те, як перейти в іншу професію «з нуля».

Як влаштуватися на роботу після 40 років, якщо немає досвіду

Як влаштуватися на роботу після 40 років, якщо немає досвіду Працевлаштування у віці 40 років і старше — завдання непросте, а якщо ще й досвіду роботи немає, то це стає справжньою проблемою. І все-таки влаштуватися на роботу після 40 років без досвіду цілком можливо, особливо якщо знати, на що звернути увагу під час пошуку, і вміти правильно презентувати себе.

Що заважає продуктивній роботі впродовж дня? ТОП-7 неочевидних речей

Що заважає продуктивній роботі впродовж дня? ТОП-7 неочевидних речейЯкщо тільки вашим завданням не є навмисне ухилення від робочих обов'язків, впевнені, вам цікаво виконувати робочі завдання якісно та вчасно. Але хоч в офісі, хоч на фрілансі часто буває так, що начебто й зусилля докладаються, а результату все одно немає. Сьогодні ми розповімо вам про те, що заважає продуктивній роботі протягом дня, навіть якщо ці речі не надто очевидні.

Хто такий контент-мейкер і як ним стати

Хто такий контент-мейкер і як ним статиСьогодні все частіше можна побачити в списках затребуваних спеціалістів так званих контент-мейкерів. Але хто це? Що саме являє собою контент-мейкінг? Сьогодні пропонуємо вам більше дізнатися про цю порівняно нову професію та з’ясувати, як стати контент-мейкером.

Що робити своїми руками на продаж? Тренди 2023 року

Що робити своїми руками на продаж? Тренди 2023 рокуІдея побудувати бізнес на продажі різного хендмейду здається дуже привабливою, особливо зараз, коли на вибір є безліч торгових онлайн-майданчиків. Однак, щоби досягти успіху, важливо підібрати товари, які будуть мати попит у покупців, тому сьогодні ми з вами дізнаємося, що робити своїми руками на продаж у 2023 році для гарного заробітку.

Як заробити на відгуках в інтернеті

Як заробити на відгуках в інтернетіВідгуки про різні товари та послуги залишають усі бажаючі зазвичай прямо на тих же майданчиках, де ці товари та послуги пропонуються. Але є також і спеціальні агрегатори відгуків, де зібрані враження величезної кількості користувачів з усіх куточків світу. Подібні агрегатори пропонують не просто ділитися відгуками, а й отримувати за це гроші, і сьогодні ми вам розповімо, як заробити на відгуках в інтернеті.

Як описати свій характер у резюме

Як описати свій характер у резюме«Особисті якості» — один із розділів резюме, що спричиняє, мабуть, найбільше труднощів при заповненні, адже буває дуже непросто самостійно оцінити сильні та слабкі сторони власного характеру і при цьому догодити працедавцю. Як правильно описати свій характер у резюме?

Лучшие варианты работы в Сумах

Лучшие варианты работы в СумахВыбор профессии и поиск достойной работы очень важны в жизни каждого человека. Потому что около 50% своей жизни человек проводит на работе. Конечно, всем хотелось бы иметь хорошую зарплату, ежегодный отпуск с семьей и быть довольным своей работой. Лучшим способом иметь все это — будет выбор работы не только схожей с вашими интересами, но и востребованной на рынке труда. Проанализировав сайты по трудоустройству, мы составили актуальный список профессий, которые сегодня наиболее востребованы в Сумах и интересны молодому поколению.

Офис-менеджер — сложные задачи и достойная оплата

Офис-менеджер — сложные задачи и достойная оплатаОфис — среда, в которой уживаются работники разных уровней из множества отделов. Наладить между ними качественное взаимодействие довольно сложно из-за особенностей задач каждой команды. Чтобы оптимизировать работу, ускорить процессы, крупные фирмы обычно нанимают администраторов, офис-менеджеров.

Рекомендации по выбору БУ контейнера - на что обратить внимание перед покупкой

Рекомендации по выбору БУ контейнераСухогрузные контейнеры - это многоразовая тара, сделанная из металла. Ее используют для сухопутных перевозок и транспортировки по воде разного рода грузов. В них можно перевозить любые товары или личные вещи. Новые контейнеры стоят очень дорого, поэтому многие берут б/у, то есть подержанную, тару. Здесь https://container-trade.net/remont-kontejnerov/ можно подробнее узнать о ремонте и переоборудовании контейнеров, которые были в эксплуатации, но сохранили рабочие характеристики.