Програми і застосунки

Як зробити напівпрозору підкладку під текст для соціальних мереж

Як зробити напівпрозору підкладку під текст для соціальних мережВ даний час практично стандартом оформлення Stories та Reels є використання напівпрозначних підкладок для тексту, які дозволяють покращити читабельність, якщо фон фото або відео занадто строкатий. Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як зробити напівпрозору підкладку під текст для соціальних мереж різними способами.

Як зробити Reels з одного фото? Ефекти Instagram

Як зробити Reels з одного фото? Ефекти InstagramЯкщо ви активно ведете сторінку в Instagram/Facebook, то, напевно, знаєте, що регулярність публікацій Reels («рілс») — запорука хороших охоплень. Але як бути, якщо нових відеороликів, як на зло, знімати не вдалося? Спробуйте зробити Reels з одного фото, а ми розповімо, які трюки та ефекти вам для цього стануть у нагоді.

Як зробити відео з фото в CapCut?

Як зробити відео з фото в CapCut?CapCut – дуже популярний інструмент для редагування відео. «Фішками» цього інструменту користується багато професійних рілсмейкерів, SMM-щиків та відеоблогерів, але також вони чудово підійдуть і для особистих акаунтів у соцмережах. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про деякі такі «фішки», щоб ви знали, як зробити відео з фото в CapCut легко і швидко.

Як замінити фон на фото за допомогою ШІ на Android

Як замінити фон на фото за допомогою ШІ на AndroidСьогодні цифрові технології зробили крок далеко вперед, що багато речей, які раніше здавалися неймовірними, сприймаються як норма. Наприклад, якщо ви захочете змінити фон на фото у вашому телефоні з Android, то вам не потрібно буде годинами «чарувати» у «фотошопі», а достатньо віддати знімок ШІ, який сам видалить старий фон і замінить новим, причому зробить це так, щоб підсумковий кадр був максимально реалістичним.

Як вимкнути «Карусель шпалер» на Xiaomi з MIUI

Як вимкнути «Карусель шпалер» на Xiaomi з MIUIОфіційний додаток від Xiaomi під назвою «Карусель шпалер», згідно з задумом, мав порадувати користувачів можливістю отримувати максимум від екрану блокування, але насправді емоції власників смартфонів Xiaomi виявилися далекі від приємних. Якщо ви шукаєте, як відключити «Карусель шпалер» на Xiaomi з MIUI, ми вам допоможемо.

Як додати субтитри до відео на Android?

Як додати субтитри до відео на Android?У соціальних мережах зараз дуже популярні так звані «розмовні» відео, але не всім користувачам зручно включати звук під час перегляду. Тому дуже корисним виявляється накладення субтитрів на відеоролики, що дозволяє навіть без включення звуку знати, про що там йдеться. Сьогодні ми якраз хочемо розповісти вам про те, як додати субтитри до відео на Android.

Як зробити слоумо на «Андроїді»: ТОП-5 безкоштовних програм

Як зробити слоумо на «Андроїді»: ТОП-5 безкоштовних програмЕфект «слоумо» надзвичайно популярний сьогодні у всіляких відеороликах на YouTube, Tik Tok, Instagram, Facebook тощо. Робити такий ефект у Full HD за умовчанням вміє дуже багато моделей Android-смартфонів, але якщо у вас не одна з них, не впадайте у відчай, адже такий ефект цілком можна створити за допомогою різних додатків. Про те, як зробити слоумо на «Андроїді», мова докладніше піде далі.

CMS WordPress

CMS WordPress CMS WordPress является одной из самых популярных современных систем управления контентом, на базе которых строится множество сайтов. Большую популярность данная CMS завоевала за счет своей простоты и гибкости настроек. С помощью WordPress можно создавать сайты различных типов: от простых блогов до новостных порталов и интернет-магазинов.

LibreOffice 4

LibreOffice 4 LibreOffice 4 – последняя версия свободного офисного пакета, вышедшая в свет 4 февраля 2013 года. Данный пакет всего за 2 года существования сумел собрать огромное количество пользователей, отмечающих удобство и функциональность его программ. В пакет LibreOffice входят текстовый и табличный процессоры, программа для подготовки презентаций, приложение для работы с базами данных, векторный графический редактор и редактор формул.

Firefox OS

Firefox OS Операционная система Firefox OS, разрабатываемая специально для смартфонов и планшетных компьютеров, также известна как B2G (Boot to Gecko). Разработчиком данной платформы является некоммерческая организация Mozilla Foundation, которая ранее создала веб-движок Gecko. Именно он лег в основу новой операционной системы для мобильных устройств.

Google Chrome OS

Google Chrome OS Google Chrome OS является операционной системой, созданной специально для нетбуков. Построена данная система на ядре Linux и использует браузер Google Chrome, который стал работать в специальной оконной системе. Исходный код операционной системы появился в открытом доступе 19 ноября 2009 года.

Популярные CMS

Популярные CMS CMS – это система для управления контентом (содержимым) сайта. Сегодня существует довольно большое количество таких систем, каждая из которых имеет свои преимущества и недостатки. В этой статье мы расскажем про самые популярные CMS. Речь пойдет о тех системах, которые распространяются с открытым исходным кодом.

OpenSSH

OpenSSH OpenSSH представляет собой набор программного обеспечения для предоставления шифрованных сеансов связи по сетям с помощью протокола SSH, который предназначен для удаленного управления операционной системой. Наличие открытого исходного кода сделало данный проект привлекательным для большого количества разработчиков.

FlightGear: бесплатный авиасимулятор

FlightGear Первый релиз свободного авиасимулятора FlightGear вышел еще в 1997 году. Однако игра до сих пор продолжает вызывать интерес у геймеров и разработчиков, о чем свидетельствует выпуск новой версии в августе этого года. Игра использует большое количество файлов, вес которых превышает 13 Гб, с описаниями поверхности земли и аэродромов.

Miranda IM

Miranda IM Программа для мгновенного обмена сообщениями Miranda IM предназначена для работы лишь под операционной системой Microsoft Windows. Данное приложение распространяется с открытым исходным кодом, о чем свидетельствует лицензия GNU GPL. Также с помощью дополнительных плагинов можно довольно легко изменять функциональность и дизайн этого клиента.