Краса та здоров'я

Харчування після переїдання

Харчування після переїданняНа жаль, досить часто багатьом із нас трапляється переїдати. Відчуття від переїдання дуже неприємні, до того ж воно шкодить здоров’ю, тому питанням, що краще робити після переїдання, задаються практично всі, хто «провинився». Сьогодні розповімо вам докладніше про те, яким має бути харчування після переїдання, щоб звести дискомфорт та негативні наслідки для організму до мінімуму.

Як доглядати за шкірою рук взимку

Як доглядати за шкірою рук взимкуУ холодну пору року шкіра рук часто стає сухою і лущиться через вплив низьких температур та холодного вітру надворі й сухого повітря в приміщенні, а якщо регулярно забувати надягати рукавички, на руках можуть навіть з’явитися болючі тріщини. Але всього цього можна уникнути, якщо знати, як доглядати за шкірою рук взимку.

ТОП-5 міфів про догляд за шкірою обличчя

ТОП-5 міфів про догляд за шкірою обличчяДоглядати за шкірою, безсумнівно, необхідно. Але, начитавшись та наслухавшись усіляких «рекомендацій», можна випадково зробити не краще, як планувалося, а навпаки лише гірше. Тому зараз ми вам розповімо 5 найпопулярніших міфів про догляд за шкірою обличчя, на які у жодному разі не варто «вестися».

ТОП-6 видів спорту для ефективного спалювання калорій

ТОП-6 видів спорту для ефективного спалювання калорій Усім добре відомо, що для схуднення потрібно спалювати калорії. Традиційно найкращим способом для цього вважається біг, але далеко не всім він підходить та подобається. Як тоді бути? Як можна ефективно спалювати калорії? Ми розповімо вам сьогодні про 6 популярних видів спорту для спалювання калорій із максимальною ефективністю.

Ретинол для обличчя: застосування в домашніх умовах

Ретинол для обличчя: застосування в домашніх умовахРетинол, або вітамін А, називають одним із вітамінів краси. І не дарма, адже він здатний творити справжні дива, активно відновлюючи шкіру після пошкоджень, надаючи відбілюючу та омолоджуючу дію, а також ефективно усуваючи вугровий висип. Тільки, звісно, такий активний інгредієнт у догляді за шкірою важливо використовувати правильно, тому сьогодні розповімо вам про особливості застосування ретинолу для обличчя в домашніх умовах.

Що робити, якщо «горять» ноги

Що робити, якщо «горять» ноги Специфічне відчуття печіння в ногах, яке в народі називають «горінням», може маті різні причини, і з ним можуть стикатися люди будь-якого віку як періодично, так і постійно. Про те, що робити, якщо «горять» ноги, йтиметься далі.

Який шампунь підійде після кератинового випрямлення

Який шампунь підійде після кератинового випрямленняКератинове випрямлення волосся, або кератинування, забезпечує йому гладкість, сяючий блиск і м'якість на строк до 4 місяців. А щоб ефект не зійшов нанівець раніше, волоссю після кератинування потрібен спеціальний догляд, причому особливу увагу важливо приділяти вибору шампунів для миття голови. Давайте дізнаємося, який шампунь підійде після кератинового випрямлення волосся найкраще.

Для чего нужны ЭЛОС - аппараты?

Для чего нужны ЭЛОС - аппараты?Женская красота требует постоянного внимания и регулярного проведения косметологических процедур. В их перечень внесена ЭЛОС - эпиляция, а также терапия и омоложение на основе этой технологии.

Импланты и широкая улыбка

Импланты и широкая улыбкаОткрытая улыбка - визитная карточка здорового и успешного человека. Когда кто-то теряет зуб в её зоне, у него не вызывает сомнения необходимость протезирования. Однако некоторые думают, что если при разговоре или смехе дефект не виден, то можно не торопиться с их заменой. Однако это в корне не верное убеждение.

7 ежедневных привычек, которые добавляют вам морщин

7 ежедневных привычекКаждой женщине хочется сохранить молодость, красоту и здоровье на долгие годы. К сожалению, кожа лица под воздействием внешних факторов (плохой экологии, ветра, мороза, солнечных лучей) теряет свою эластичность, клетки обезвоживаются, появляются морщины.

Причины заболевания и лекарство от геморроя (мазь)

Геморрой рассматривается в 2 формах: внешний, заметный визуально и при пальпации, а также внутренний. Вторая форма геморроя обычно слишком мягкая, поэтому вы можете не ощущать его, но столкнуться с сопутствующими симптомами.

Как выбрать тушь: секреты щеточки

Как выбрать тушь: секреты щеточкиТушь для ресниц – один из главных атрибутов женской косметички. Умело подобранная, она способна подарить магически притягательный взгляд даже обладательницам весьма посредственных природных данных. И правилом №1 для каждой девушки является приобретение качественной косметики от известного бренда. Покупая тушь Pupa или Maybelline, вы можете быть уверены, что она не потечет и сохранит вашу привлекательность в течение всего дня, а вот секреты моделирования ресниц зависят от формы щеточки.

Косметический маникюр и его основные виды

Косметический маникюр и его основные видыУхоженные кисти рук и ногти — один из главных показателей женской красоты, а залогом ухода за руками и ногтями является, конечно же, маникюр. Основным видом маникюра является косметический, а он в свою очередь подразделяется на классический, европейский и аппаратный.

Свойства черной смородины

Свойства черной смородиныЧерная смородина способна удивить тем, сколько пользы она может принести. Ее ягоды и даже листья являются настоящим кладезем витаминов, благодаря чему широко используются при лечении ряда болезней. В чем же заключаются свойства черной смородины?

Как подобрать солнцезащитные очки

Как подобрать солнцезащитные очкиСолнцезащитные очки — это не только модный аксессуар, но и важный элемент для сохранения здоровья глаз. Они должны выполнять ряд функций и соответствовать основным требованиям. Как подобрать солнцезащитные очки, которые смогут идеально подойти по всем критериям?