Діти

Як влаштувати квест для дітей самостійно

Як влаштувати квест для дітей самостійноСьогодні для дітей різного віку дуже популярним видом розваг є квести. Однак не завжди є можливість звернутися до професіоналів або придбати відповідний набір реквізиту, тому виникає питання, як влаштувати квест для дітей самостійно.

Як відучити дитину скиглити

Як відучити дитину скиглитиДитяче скиглення — це справжнє випробування батьків на міцність. І вже, здається, чого б не віддали, аби не чути сльозливе «Ма-ам, ну да-ай!». Однак потурання маленькому скиглію лише закріпить у нього подібну модель поведінки, а отже потрібно зрозуміти, як відучити дитину скиглити, щоб і дитина була задоволена, і батьківські нерви цілі.

Як навчити дитину ділитися іграшками

Як навчити дитину ділитися іграшкамиМайже всім батькам дошкільнят добре знайома ситуація, коли дитина на майданчику відмовляється ділитися іграшками з іншими дітьми. Це часто призводить до незручності та почуття провини за малюка, який, на думку дорослих, надмірно жадібний. Щоб цього уникнути, потрібно навчити дитину ділитися іграшками, і про те, як саме це зробити, йтиметься далі.

Як правильно будити дитину в садок

Як правильно будити дитину в садокБагато батьків не із чуток знають, що розбудити дитину вранці і відправити її в дитячий садок — справжній подвиг: то чадо ніяк не хоче прокидатися, то вередує або навіть б’ється в істериці, то залишається млявим і відмовляється снідати, одягатися і йти в садок. Як же правильно будити дитину, щоб вона прокидалася охоче і відчувала себе бадьоро?

Які продукти не можна давати дітям віком до трьох років

Які продукти не можна давати дітям віком до трьох роківКоли малюкові виповнюється рік і закінчується грудне годування, він поступово починає знайомитися з «дорослою» їжею. Але його організм ще не готовий повноцінно перетравлювати ту їжу, з якою легко впорається ШКТ дорослої людини, тому багато звичайних продуктів залишаються для дитини під забороною аж до трьох років. Про те, які саме продукти не можна давати дітям до трьох років, докладніше йтиметься далі.

Як навчити дитину розпоряджатися грошима

Як навчити дитину розпоряджатися грошимаЯк правило, перші кишенькові гроші в дитини з’являються в шкільному віці. І від того, чи зможуть батьки навчити її правильно ними розпоряджатися, багато в чому залежить подальше ставлення дитини до грошового питання. Про те, як навчити дитину розпоряджатися грошима, докладніше йтиметься далі.

Як захистити немовля від комарів

Як захистити немовля від комарівУкус комара — річ малоприємна навіть для дорослої людини, а що вже казати про немовля! Ось тільки звичні антимоскітні засоби не завжди допустимо використовувати для малюків до року, тому питання про те, як захистити немовля від комарів, дуже актуальне для молодих батьків.

Як користуватися ерго-рюкзаком для дитини

Як користуватися ерго-рюкзаком для дитиниДля перенесення маленьких дітей мамам зручно використовувати різні пристосування, наприклад, слінги або так звані рюкзаки-кенгуру. Але є ще і спеціальні ерго-рюкзаки, які поєднують у собі переваги слінгів та «кенгурушок» і на сьогодні є дуже популярними. Ми розповімо, як користуватися ерго-рюкзаком для дитини, щоб отримати від нього максимум користі.

Як привчити дитину до соски-пустушки

Як привчити дитину до соски-пустушкиПоки одні батьки ламають голову над тим, як відучити дитину від пустушки, інші, навпаки, шукають способи привчити дитину до соски. Якщо подібне питання хвилює і вас, пропонуємо прямо зараз дізнатися, як привчити дитину до соски-пустушки й навіщо це може знадобитися в догляді за малюком.

Як навчити дитину сидіти

Як навчити дитину сидітиУ віці приблизно пів року малюки зазвичай починають сидіти, чим, звичайно, дуже тішать своїх батьків. Але деякі діти трохи «запізнюються» із цим умінням і самостійно не намагаються сісти ні в шість, ні в сім чи навіть вісім місяців. У цьому випадку малюкам може бути потрібна батьківська допомога, і про те, як можна навчити дитину сидіти, не нашкодивши її здоров’ю, докладніше йтиметься далі.

Як допомогти підлітку підвищити самооцінку

Як допомогти підлітку підвищити самооцінкуПідлітковий період важкий як для самої дитини, так і для батьків. І часто особливо гострою стає в цей період проблема самооцінки підлітка: через зміни в зовнішності, гормональну перебудову та дорослішання самооцінка може знизитися, що може спричинити чимало проблем. Про те, як допомогти підлітку підвищити самооцінку, докладніше йтиметься далі.

Як упакувати солодощі для ярмарку в школі

Як упакувати солодощі для ярмарку в школіСолодощі — це, мабуть, один із найбільш «ходових» товарів на будь-якому шкільному ярмарку. І не так вже й важливо, зроблені вони своїми руками або куплені в магазині, головне — апетитний зовнішній вигляд, за який у тому числі відповідає і правильний вибір упаковки. Сьогодні поділимося з вами порадами як упакувати солодощі для ярмарку в школі, щоб зробити їх привабливішими для покупців.

Як визначити, що дитина шульга

Як визначити, що дитина шульгаХоча ліворукість уже давно не вважається відхиленням, а є варіантом норми, бути шульгою в сучасному світі, як і раніше, не дуже зручно, адже більшість побутових предметів зроблено для правшів. Ось чому багато батьків хотіли б якомога раніше дізнатися, яка «сторона» в дитини провідна. Щоб їм допомогти, наша збірка порад розкаже, як визначити, правша ваша дитина чи шульга.

Як відучити дитину від солодощів

Як відучити дитину від солодощівЗдавалося б, дитинство та солодощі нероздільні, проте надлишок солодкого в раціоні дитини загрожує безліччю проблем зі здоров’ям, серед яких і ожиріння, і захворювання ШКТ, і захворювання серцево-судинної системи. Ось чому, якщо дитина налягає на печиво, цукерки та тістечка, потрібно подбати про те, щоб зменшити вживання солодких ласощів, і про те, як відучити дитину від солодощів, докладніше йтиметься далі.

Що не можна дарувати на випускний вихователям та персоналу в дитячому садку

Що не можна дарувати на випускний вихователям та персоналу в дитячому садкуТема подарунків для вихователів та інших працівників дитячих садків щорічно розбурхує уми батьків випускників і змушує ламати голови над вибором: дарувати чи не дарувати, а якщо дарувати, то що ж саме. Про те, чого не можна дарувати на випускний вихователям і в цілому персоналу дитячого садка, докладніше йтиметься далі.