Дитяче харчування

Дитина не їсть в садочку: що робити?

Дитина не їсть в садочку: що робити?Дитина, яка цілий день проводить у садку, звісно ж, повинна щось їсти, щоб не ходити голодною. Але в деяких випадках навіть відчуваючи голод, діти відмовляються їсти запропоновані в саду страви. Чому так відбувається? Що робити, якщо дитина не їсть у дитячому садку? На це хвилююче багатьох батьків питання давайте разом знайдемо відповідь далі.

Які продукти не можна давати дітям віком до трьох років

Які продукти не можна давати дітям віком до трьох роківКоли малюкові виповнюється рік і закінчується грудне годування, він поступово починає знайомитися з «дорослою» їжею. Але його організм ще не готовий повноцінно перетравлювати ту їжу, з якою легко впорається ШКТ дорослої людини, тому багато звичайних продуктів залишаються для дитини під забороною аж до трьох років. Про те, які саме продукти не можна давати дітям до трьох років, докладніше йтиметься далі.

Як відучити дитину від солодощів

Як відучити дитину від солодощівЗдавалося б, дитинство та солодощі нероздільні, проте надлишок солодкого в раціоні дитини загрожує безліччю проблем зі здоров’ям, серед яких і ожиріння, і захворювання ШКТ, і захворювання серцево-судинної системи. Ось чому, якщо дитина налягає на печиво, цукерки та тістечка, потрібно подбати про те, щоб зменшити вживання солодких ласощів, і про те, як відучити дитину від солодощів, докладніше йтиметься далі.

Як змусити дитину їсти ягоди та фрукти

Як змусити дитину їсти ягоди та фруктиУсі знають про те, наскільки корисні різні ягоди та фрукти. Але, на жаль, дітям не завжди це можна пояснити, і часто вони відмовляються мало не від усіх плодів. Звісно, миритися з таким станом справ батьки зазвичай не хочуть, звідси і виникає питання про те, як змусити дитину їсти фрукти та ягоди регулярно.

Як говорити з дитиною про зайву вагу

Як говорити з дитиною про зайву вагуБатьки, які бажають допомогти дитині у боротьбі із зайвою вагою, часто не надто вдало вибирають слова для розмов на цю делікатну тему і тим самим лише погіршують ситуацію. Щоб такого не сталося, розповімо сьогодні, як правильно говорити з дитиною про зайву вагу.

Як і чим годувати дитину перед садком

Як і чим годувати дитину перед садком Якщо дитина ходить у дитячий садок на повний день, то там обов’язково є сніданок. Але дуже часто батьки перед садком вважають за краще нагодувати дитину сніданком вдома, щоб малюк однозначно не був голодний зранку. Про те, як і чим годувати дитину перед садком, докладніше йтиметься далі.

Харчова вибірковість у дітей: що робити

Харчова вибірковість у дітей: що робити Багатьом батькам, на жаль, знайома ситуація, коли їхні діти дуже перебірливі в їжі та відмовляються від багатьох продуктів, тим самим збіднюючи свій раціон. Звідки береться харчова вибірковість у дітей і що робити з нею, розповімо вам докладніше зараз.

Если у ребенка плохой аппетит

Если у ребенка плохой аппетитЕсли у ребенка плохой аппетит, его родители должны знать причины такого состояния и возможные пути решения проблемы. Это позволит избежать тех ошибок, которые часто допускают взрослые, не понимая потребностей своих детей.

Что нельзя есть кормящим мамам

Что нельзя есть кормящим мамамРацион кормящей грудью женщины влияет на состояние здоровья малыша. Прежде чем съесть какой-нибудь продукт, ей стоит задуматься о последствиях. Чтобы не навредить ребенку, следует знать, что нельзя есть кормящим мамам.

Ожирение у детей

Ожирение у детей В эпоху фаст-фуда и компьютера ожирение у детей становится довольно распространенным явлением. У меньшинства ожирение является следствием серьезных заболеваний или генетических изменений в организме. Большинство набрало лишний вес из-за неправильного питания и сидячего образа жизни.

Искусственные смеси

Искусственные смесиСамым естественным и наиболее полезным питанием для малыша является грудное молоко. Однако бывают случаи, когда приходиться отказаться от этого способа вскармливания. Тогда ребенку следует давать искусственные смеси.

Детская диета

Детская диетаПорой детям необходимо изменение питания и пересмотр рациона. Детская диета непроста, поэтому требует тщательного подхода.

Сколько раз кормить ребенка: рацион для самых маленьких

Сколько раз кормить ребенка рацион для самых маленьких В разном возрасте режим питания вашего малыша меняется, поэтому информация о том, чем и сколько раз кормить ребенка, будет полезной для молодых родителей.

Аллергенные продукты

Аллергические продукты Учитывая качество многих продуктов питания и реакцию детского организма на них, сегодня практически каждый второй ребенок склонен к аллергической реакции на какой-либо из продуктов питания. Аллергенные продукты нужно обязательно исключить из рациона ребенка.

Питание ребенка летом

Питание ребенка летом С наступлением лета многие родители переживают и задумываются о том, чем нужно кормить ребенка, чтобы он чувствовал себя хорошо в жаркую погоду. Диетологи и доктора уверены, что питание ребенка летом стоит несколько изменить.