Питанню харчування дітей батьки завжди приділяють багато уваги, адже їм хочеться, щоб чада отримували всі необхідні корисні речовини для їхніх організмів. Однак що робити, якщо дитина сіла на дієту? Чи можна спустити ситуацію на гальмах або ж потрібно терміново втрутитися? Давайте розбиратися.
Дитина, яка цілий день проводить у садку, звісно ж, повинна щось їсти, щоб не ходити голодною. Але в деяких випадках навіть відчуваючи голод, діти відмовляються їсти запропоновані в саду страви. Чому так відбувається? Що робити, якщо дитина не їсть у дитячому садку? На це хвилююче багатьох батьків питання давайте разом знайдемо відповідь далі.
Коли малюкові виповнюється рік і закінчується грудне годування, він поступово починає знайомитися з «дорослою» їжею. Але його організм ще не готовий повноцінно перетравлювати ту їжу, з якою легко впорається ШКТ дорослої людини, тому багато звичайних продуктів залишаються для дитини під забороною аж до трьох років. Про те, які саме продукти не можна давати дітям до трьох років, докладніше йтиметься далі.
Здавалося б, дитинство та солодощі нероздільні, проте надлишок солодкого в раціоні дитини загрожує безліччю проблем зі здоров’ям, серед яких і ожиріння, і захворювання ШКТ, і захворювання серцево-судинної системи. Ось чому, якщо дитина налягає на печиво, цукерки та тістечка, потрібно подбати про те, щоб зменшити вживання солодких ласощів, і про те, як відучити дитину від солодощів, докладніше йтиметься далі.
Усі знають про те, наскільки корисні різні ягоди та фрукти. Але, на жаль, дітям не завжди це можна пояснити, і часто вони відмовляються мало не від усіх плодів. Звісно, миритися з таким станом справ батьки зазвичай не хочуть, звідси і виникає питання про те, як змусити дитину їсти фрукти та ягоди регулярно.
Батьки, які бажають допомогти дитині у боротьбі із зайвою вагою, часто не надто вдало вибирають слова для розмов на цю делікатну тему і тим самим лише погіршують ситуацію. Щоб такого не сталося, розповімо сьогодні, як правильно говорити з дитиною про зайву вагу.
Якщо дитина ходить у дитячий садок на повний день, то там обов’язково є сніданок. Але дуже часто батьки перед садком вважають за краще нагодувати дитину сніданком вдома, щоб малюк однозначно не був голодний зранку. Про те, як і чим годувати дитину перед садком, докладніше йтиметься далі.
Багатьом батькам, на жаль, знайома ситуація, коли їхні діти дуже перебірливі в їжі та відмовляються від багатьох продуктів, тим самим збіднюючи свій раціон. Звідки береться харчова вибірковість у дітей і що робити з нею, розповімо вам докладніше зараз.