Він та Вона

Червоні прапорці на першому побаченні: коли треба бігти без оглядки?

Червоні прапорці на першому побаченні: коли треба бігти без оглядки?Перше побачення — це не тільки приємне хвилювання та передчуття чогось прекрасного, а й страх можливого розчарування. На жаль, це страх не безпідставний, адже досить часто «метч» не трапляється, а людина виявляється зовсім не такою, як думалося. Які червоні прапорці на першому побаченні не варто ігнорувати? Коли потрібно бігти без оглядки та точно не погоджуватися на подальші зустрічі? Про це докладніше.

Як розпізнати флірт і відрізнити його від простої дружелюбності чи ввічливості

Як розпізнати флірт і відрізнити його від простої дружелюбності чи ввічливостіЯкщо якийсь чоловік особливо милий і привітний з вами, як зрозуміти, це флірт чи звичайна ввічливість та дружелюбність? Думаєте, все очевидно? На жаль, ні. І іноді флірт справді буває важко відрізнити від проявів дружньої симпатії чи загалом манери спілкування людини. Про те, як розпізнати флірт, мова докладніше піде далі.

Як вийти заміж після 40 років

Як вийти заміж після 40 роківНа питання про те, як вийти заміж після 40 років, ми б хотіли відповісти просто: так само, як і після 20 або після 30 років. Але, на жаль, реальність дещо інша: дуже часто чоловіки прискіпливо перебирають «залежалий товар» і не погоджуються йти до РАГСу з обраницями 40+. Втім, ми підкажемо, як із цим боротися та знайти сімейне щастя без огляду на вік.

Весілля у спеку: що слід врахувати під час підготовки

Весілля у спеку: що слід врахувати під час підготовки Багато пар намагаються запланувати своє весілля на літо, однак забувають при цьому, наскільки підступною і небезпечною для урочистостей може бути спека. І потрібно обов'язково враховувати кілька важливих моментів при підготовці, щоб весілля у спеку пройшло вдало.

Як визначити готовність до шлюбу

Як визначити готовність до шлюбуУкладання шлюбу вважається «вінцем» любовних відносин і в наші дні оцінюється лише з погляду почуттів. А ось про те, що до шлюбу треба якось готуватися, сьогодні мало хто замислюється, хоча насправді це дуже важливо, щоб сімейний союз виявився вдалим. Давайте сьогодні поговоримо про те, як визначити готовність до шлюбу в парі, і розглянемо кілька основних ознак такої готовності.

Лавбомбінг: кохання чи маніпуляція?

Лавбомбінг: кохання чи маніпуляція?«Бомбардування любов'ю», а саме так з англійської дослівно перекладається термін love bombing, може видатися справжньою казкою, але у цієї казки найчастіше нещасливий кінець, адже під маскою палкого залицяльника, що обсипає зізнаннями та горами подарунків, може ховатися цинічний маніпулятор та аб'юзер! Сьогодні пропонуємо вам з'ясувати, що таке лавбомбінг, і розібратися, як відрізнити справжнє кохання від маніпуляцій.

Як відмовитися від пропозиції руки та серця

Як відмовитися від пропозиції руки та серцяДесятки та сотні тисяч статей в інтернеті, написаних психологами і не тільки, присвячені тому, як домогтися від хлопця пропозиції руки та серця. Але ось про те, як відмовитись від такої пропозиції, якщо хлопця любиш, але заміж щось не хочеться, кажуть рідше. Однак це теж може бути проблемою! Тому давайте сьогодні розглянемо, як відповісти відмовою на пропозицію і при цьому зберегти відносини.

Тости на весілля від подруг нареченої: варіанти від ChatGPT

Тости на весілля від подруг нареченої: варіанти від ChatGPTКоли подруга кличе на своє весілля, разом із радісним передчуттям майбутнього свята приходять всілякі клопоти. Що вдягнути, яку зробити зачіску та макіяж, а також, що дуже важливо, що краще сказати молодятам під час бенкету? Тости на весілля від подруг нареченої, до речі, можуть бути різними, і сьогодні ми пропонуємо вам варіанти від славнозвісного ШІ ChatGPT.

Хлопець не робить пропозицію: як бути?

Хлопець не робить пропозицію: як бути?Справжнє кохання неодмінно має увінчатися шлюбом, чи не так? Насправді ні, але все ж таки дуже багатьох дівчат і жінок, які перебувають у романтичних відносинах, турбує ситуація, коли хлопець не робить пропозицію, хоча часу пройшло вже чимало. Давайте разом сьогодні подумаємо, як у такій ситуації бути і чи потрібно нав'язувати хлопцеві рішення про шлюб.

Помилки в онлайн-листуванні з чоловіком

Помилки в онлайн-листуванні з чоловікомЗнайомства та спілкування онлайн – реалії нашого часу. І хоча, здавалося б, за пару десятків років уже можна було б звикнути до такого формату, все одно для багатьох це те саме, ніби ходити мінним полем — ніколи не знаєш, де рвоне. Про те, яких помилок в онлайн-листуванні з чоловіком можуть припускатися жінки, докладніше йтиметься далі.

Що робити з фотографіями колишнього

Що робити з фотографіями колишньогоПоки ви були разом і насолоджувалися щастям, ви, напевно, встигли зробити не одне фото разом. Але ось ви розлучилися і виникає питання, а що ж робити з фотографіями колишнього, які у вас є. Сьогодні пропонуємо подумати про це разом та дізнатися, якими можуть бути варіанти у подібній ситуації.

Коли та як організувати вручення подарунків на весіллі? Поради молодятам

Коли та як організувати вручення подарунків на весіллі? Поради молодятамГості, приходячи на весілля, вручають нареченому та нареченій подарунки - це традиційний спосіб привітати новоспечену родину з такою значною подією в їхньому житті. Щоб церемонія вручення подарунків пройшла гладко та залишила лише приємні спогади, молодятам слід подбати про те, аби заздалегідь спланувати її. Про те, коли і як організувати вручення подарунків на весіллі найкраще, докладніше йтиметься далі.

Колишній хоче повернутись: як зрозуміти?

Колишній хоче повернутись: як зрозуміти?Кажуть, що двічі в одну річку не ввійти, але історія знає далеко не один приклад, коли закохані, що розлучилися, через якийсь час знову сходилися і потім «жили довго й щасливо». Може, і ваш випадок саме такий? Як зрозуміти, що колишній хоче повернутися до вас і знову будувати з вами стосунки? Спробуймо розібратися!

Що робити з весільною сукнею, фатою та кільцем після розлучення? Народні прикмети

Що робити з весільною сукнею, фатою та кільцем після розлучення? Народні прикметиІ жили вони довго та щасливо — це, на жаль, далеко не про всіх. І так трапляється, що люди, які здавалося б любили один одного найбільше на світі, можуть розлучитися. Одним із питань для розлученої жінки, яка вірить у народні прикмети, є подальша доля її весільного вбрання та обручки. Давайте сьогодні поговоримо про те, що робити з весільною сукнею, фатою і кільцем після розлучення, згідно з народними прикметами.

Як відповідати на освідчення в коханні, якщо почуття не взаємні

Як відповідати на освідчення в коханні, якщо почуття не взаємніОсвідчення в коханні тішить, коли почуття взаємні, а ось у протилежній ситуації заповітні слова «Я тебе кохаю» можуть налякати, адже треба дати якусь відповідь, але не хочеться засмучувати людину. Давайте сьогодні поговоримо про те, як відповідати на освідчення в коханні, якщо почуття виявилися не взаємними.