Він та Вона

Як пережити нерозділену закоханість

Як пережити нерозділену закоханістьШвидкоплинна закоханість — це абсолютно нормальна; вона може трапитися в будь-якому віці, а не лише в підлітковому. У перші тижні такої закоханості ми зазвичай відчуваємо піднесення, навіть якщо нам не відповідають взаємністю, але якщо почуття так і залишаються нерозділеними, а закоханість усе не минає, це може стати справжньою проблемою. Як пережити нерозділену закоханість і жити далі?

Чому весь час «щастить» на одружених?

Чому весь час «щастить» на одружених?Зустрічатися з одруженим чоловіком — вибір, який зробить далеко не кожна жінка, але чомусь є й ті, які постійно натикаються саме на зайнятих чоловіків, причому роблячи це зовсім не спеціально. Що ж тому виною? Чому весь час «щастить» на одружених і що з цим робити? Давайте з'ясуємо разом.

Як вийти заміж після 50 років?

Як вийти заміж після 50 років?Для щасливого сімейного життя вік одруження хоч для першого, хоч для будь-якого наступного шлюбу, не перешкода. І після 50 років, так само, як і в 20 або 30 років, ви можете зустріти свою кохану людину і захотіти пов'язати з нею життя. Ми розповімо вам сьогодні, як вийти заміж після 50 років.

Як кинути коханку? Поради чоловікам, що хочуть перестати зраджувати

Як кинути коханку? Поради чоловікам, що хочуть перестати зраджуватиКожна (чи майже кожна) коханка мріє рано чи пізно стати законною дружиною свого чоловіка. Але якщо в нього щодо цього інші плани, то неминуче розставання. Давайте сьогодні поговоримо про те, як кинути коханку, щоб заподіяти їй якнайменше страждань і болю.

Що робити, якщо закохалася в іншого?

Що робити, якщо закохалася в іншогоЯкщо ви перебуваєте у відносинах з хлопцем або заміжня, але зрозуміли, що закохалися в іншого, це може викликати цілу бурю різномастних емоцій і створити безліч проблем. Що робити у цьому випадку? Як бути, якщо закохалася в іншого? Спробуймо разом із цим розібратися.

Ідеї для побачень восени: 15+ варіантів на будь-який смак

Ідеї для побачень восени: 15+ варіантів на будь-який смакОсінь не здається таким вже слушним часом для побачень, але насправді це дуже романтична пора і не можна втрачати шанс насолодитися нею на повну. Ідеї для побачень восени допоможуть вам весело та захоплююче провести час лише вдвох.

Червоні прапорці на першому побаченні: коли треба бігти без оглядки?

Червоні прапорці на першому побаченні: коли треба бігти без оглядки?Перше побачення — це не тільки приємне хвилювання та передчуття чогось прекрасного, а й страх можливого розчарування. На жаль, це страх не безпідставний, адже досить часто «метч» не трапляється, а людина виявляється зовсім не такою, як думалося. Які червоні прапорці на першому побаченні не варто ігнорувати? Коли потрібно бігти без оглядки та точно не погоджуватися на подальші зустрічі? Про це докладніше.

Як розпізнати флірт і відрізнити його від простої дружелюбності чи ввічливості

Як розпізнати флірт і відрізнити його від простої дружелюбності чи ввічливостіЯкщо якийсь чоловік особливо милий і привітний з вами, як зрозуміти, це флірт чи звичайна ввічливість та дружелюбність? Думаєте, все очевидно? На жаль, ні. І іноді флірт справді буває важко відрізнити від проявів дружньої симпатії чи загалом манери спілкування людини. Про те, як розпізнати флірт, мова докладніше піде далі.

Як вийти заміж після 40 років

Як вийти заміж після 40 роківНа питання про те, як вийти заміж після 40 років, ми б хотіли відповісти просто: так само, як і після 20 або після 30 років. Але, на жаль, реальність дещо інша: дуже часто чоловіки прискіпливо перебирають «залежалий товар» і не погоджуються йти до РАГСу з обраницями 40+. Втім, ми підкажемо, як із цим боротися та знайти сімейне щастя без огляду на вік.

Весілля у спеку: що слід врахувати під час підготовки

Весілля у спеку: що слід врахувати під час підготовки Багато пар намагаються запланувати своє весілля на літо, однак забувають при цьому, наскільки підступною і небезпечною для урочистостей може бути спека. І потрібно обов'язково враховувати кілька важливих моментів при підготовці, щоб весілля у спеку пройшло вдало.

Як визначити готовність до шлюбу

Як визначити готовність до шлюбуУкладання шлюбу вважається «вінцем» любовних відносин і в наші дні оцінюється лише з погляду почуттів. А ось про те, що до шлюбу треба якось готуватися, сьогодні мало хто замислюється, хоча насправді це дуже важливо, щоб сімейний союз виявився вдалим. Давайте сьогодні поговоримо про те, як визначити готовність до шлюбу в парі, і розглянемо кілька основних ознак такої готовності.

Лавбомбінг: кохання чи маніпуляція?

Лавбомбінг: кохання чи маніпуляція?«Бомбардування любов'ю», а саме так з англійської дослівно перекладається термін love bombing, може видатися справжньою казкою, але у цієї казки найчастіше нещасливий кінець, адже під маскою палкого залицяльника, що обсипає зізнаннями та горами подарунків, може ховатися цинічний маніпулятор та аб'юзер! Сьогодні пропонуємо вам з'ясувати, що таке лавбомбінг, і розібратися, як відрізнити справжнє кохання від маніпуляцій.

Як відмовитися від пропозиції руки та серця

Як відмовитися від пропозиції руки та серцяДесятки та сотні тисяч статей в інтернеті, написаних психологами і не тільки, присвячені тому, як домогтися від хлопця пропозиції руки та серця. Але ось про те, як відмовитись від такої пропозиції, якщо хлопця любиш, але заміж щось не хочеться, кажуть рідше. Однак це теж може бути проблемою! Тому давайте сьогодні розглянемо, як відповісти відмовою на пропозицію і при цьому зберегти відносини.

Тости на весілля від подруг нареченої: варіанти від ChatGPT

Тости на весілля від подруг нареченої: варіанти від ChatGPTКоли подруга кличе на своє весілля, разом із радісним передчуттям майбутнього свята приходять всілякі клопоти. Що вдягнути, яку зробити зачіску та макіяж, а також, що дуже важливо, що краще сказати молодятам під час бенкету? Тости на весілля від подруг нареченої, до речі, можуть бути різними, і сьогодні ми пропонуємо вам варіанти від славнозвісного ШІ ChatGPT.

Хлопець не робить пропозицію: як бути?

Хлопець не робить пропозицію: як бути?Справжнє кохання неодмінно має увінчатися шлюбом, чи не так? Насправді ні, але все ж таки дуже багатьох дівчат і жінок, які перебувають у романтичних відносинах, турбує ситуація, коли хлопець не робить пропозицію, хоча часу пройшло вже чимало. Давайте разом сьогодні подумаємо, як у такій ситуації бути і чи потрібно нав'язувати хлопцеві рішення про шлюб.