Він та Вона

Що робити з фотографіями колишнього

Що робити з фотографіями колишньогоПоки ви були разом і насолоджувалися щастям, ви, напевно, встигли зробити не одне фото разом. Але ось ви розлучилися і виникає питання, а що ж робити з фотографіями колишнього, які у вас є. Сьогодні пропонуємо подумати про це разом та дізнатися, якими можуть бути варіанти у подібній ситуації.

Коли та як організувати вручення подарунків на весіллі? Поради молодятам

Коли та як організувати вручення подарунків на весіллі? Поради молодятамГості, приходячи на весілля, вручають нареченому та нареченій подарунки - це традиційний спосіб привітати новоспечену родину з такою значною подією в їхньому житті. Щоб церемонія вручення подарунків пройшла гладко та залишила лише приємні спогади, молодятам слід подбати про те, аби заздалегідь спланувати її. Про те, коли і як організувати вручення подарунків на весіллі найкраще, докладніше йтиметься далі.

Колишній хоче повернутись: як зрозуміти?

Колишній хоче повернутись: як зрозуміти?Кажуть, що двічі в одну річку не ввійти, але історія знає далеко не один приклад, коли закохані, що розлучилися, через якийсь час знову сходилися і потім «жили довго й щасливо». Може, і ваш випадок саме такий? Як зрозуміти, що колишній хоче повернутися до вас і знову будувати з вами стосунки? Спробуймо розібратися!

Що робити з весільною сукнею, фатою та кільцем після розлучення? Народні прикмети

Що робити з весільною сукнею, фатою та кільцем після розлучення? Народні прикметиІ жили вони довго та щасливо — це, на жаль, далеко не про всіх. І так трапляється, що люди, які здавалося б любили один одного найбільше на світі, можуть розлучитися. Одним із питань для розлученої жінки, яка вірить у народні прикмети, є подальша доля її весільного вбрання та обручки. Давайте сьогодні поговоримо про те, що робити з весільною сукнею, фатою і кільцем після розлучення, згідно з народними прикметами.

Як відповідати на освідчення в коханні, якщо почуття не взаємні

Як відповідати на освідчення в коханні, якщо почуття не взаємніОсвідчення в коханні тішить, коли почуття взаємні, а ось у протилежній ситуації заповітні слова «Я тебе кохаю» можуть налякати, адже треба дати якусь відповідь, але не хочеться засмучувати людину. Давайте сьогодні поговоримо про те, як відповідати на освідчення в коханні, якщо почуття виявилися не взаємними.

Що робити, якщо чоловік має подругу 

Що робити, якщо чоловік має подругу У відомій пісні співається, що жіночої дружби не буває. А як щодо дружби між чоловіком та жінкою? І якщо, наприклад, чоловік має подругу, чи варто на це якось реагувати чи відчувати ревнощі? Про те, що робити, коли в чоловіка є близька подруга, докладніше йтиметься далі.

Як не стати старою дівою

Як не стати старою дівоюСтара діва - народне прізвисько для тих жінок, які до певного віку не встигли вийти заміж і створити сім'ю. Якщо вас турбує те, як не стати старою дівою, наш інформаційний портал поділиться головними рекомендаціями щодо цього.

Чого не можна робити на першому побаченні

Чого не можна робити на першому побаченні Перше побачення — це завжди дуже хвилююче, а часом навіть трішечки страшно. Як правильно повести себе з новою людиною? Як їй сподобатися і не створити про себе помилкового враження? Ці та інші подібні питання постійно крутяться в голові напередодні першого побачення і змушують неабияк понервувати. Особливо ж гостро стоїть питання, чого не можна робити на першому побаченні, щоб воно не стало останнім.

Криза 7 років у шлюбі: причини та варіанти подолання

Криза 7 років у шлюбі Стосунки в шлюбі ніколи не стоять на місці, а постійно розвиваються та видозмінюються, тому періоди безтурботного щастя можуть змінюватися періодами кризи. Один із найвідоміших кризових періодів у шлюбі — це криза 7 років. Про те, як вона проявляється і як можна подолати кризу 7 років у шлюбі, докладніше йтиметься далі.

Ідеї для зимових побачень

Ідеї для зимових побачень Взимку, коли за вікном тріщить мороз або, навпаки, навколо панує сльота, вибиратися на побачення далеко не так приємно, як, наприклад, влітку. Але це не означає, що взимку для романтики немає місця: пропонуємо до вашої уваги популярні ідеї для зимових побачень, які створять чудовий романтичний настрій навіть у найлютішу холоднечу.

Чому не можна поспішати з освідченням у коханні? ТОП-5 вагомих причин зачекати

Чому не можна поспішати з освідченням у коханні? ТОП-5 вагомих причин зачекатиКоли любиш когось, освідчення у своїх почуттях здається найочевиднішою річчю, що не терпить зволікань. Однак чи дійсно потрібно якнайшвидше повідомити об'єкт своїх мрій про кохання? Чи потрібно все ж трохи почекати й переконатися, що почуття справжні? Про те, чому ж не можна поспішати з освідченням у коханні, мова докладніше йтиме далі.

Криза 3 років у шлюбі: чому вона виникає і як її пережити

Криза 3 років у шлюбі Навіть ідеальний шлюб іноді піддається своєрідним перевіркам на міцність — кризам. Як правило, кризи пов’язані з певними «переламними» моментами в стосунках подружжя, такими, наприклад, як народження дітей, переїзд, зміна місця роботи одним із партнерів тощо. Сьогодні ми розповімо вам, що таке криза 3 років у шлюбі і як її пережити, зберігши сім’ю.

Як зрозуміти, що з хлопцем не складеться стосунків? ТОП-9 ознак

Як зрозуміти, що з хлопцем не складеться стосунків? Стосунки між хлопцем і дівчиною цілком мають право бути недовговічними, але це має сенс лише в тому випадку, коли обидва усвідомлюють такий факт і не прагнуть більшого. Якщо ж ви налаштовані серйозно, то краще знати ТОП-9 ознак того, що з хлопцем стосунки не складуться.

Что подарить мужу на др

Что подарить мужу на дрЕжегодно вы сталкиваетесь с довольно непростым заданием, а именно с поиском презента для любимого мужа. И если вы еще не определились с тем, что подарить мужу на др, то в этой статье мы дадим вам несколько интересных и универсальных подсказок.

Как сразить мужчину наповал на первом свидании: 4 неожиданных правила

Как сразить мужчину наповал на первом свидании: 4 неожиданных правилаКому не хочется выглядеть на миллион на первом свидании? Но перебирая в уме множество образом в поисках подходящего, важно вовремя остановиться и вспомнить о чувстве меры. Не ходите на первое свидание в вечернем платье и полном боевом раскрасе даже если вам это очень к лицу. Для первого свидания, учитывая тренд, актуальна естественность. Во всем. В том числе, в макияже. Как правильно расставить акценты в нюдовом мейкапе, чтобы сразить мужчину наповал? Давайте узнаем.