Шлюб означає спільне прийняття рішень, але навіть якщо ви безмежно кохаєте свого чоловіка/дружину, ви не завжди будете в усьому згодні. Коли у вас виникають розбіжності із чоловіком/дружиною, є три основні варіанти: ви можете вперто наполягати на своєму, пасивно здатися або піти на компроміс. У більшості випадків найкращим варіантом є компроміс. Як іти на компроміси в шлюбі?
Перший рік шлюбу, як правило, найважчий. Як тільки ейфорія медового місяця минає, молодята починають розуміти на собі, що таке сімейне життя. Пережити перший рік шлюбу — це виклик, але якщо ви з ним впораєтеся, ваші стосунки стануть набагато міцнішими. Ось кілька порад, як впоратися зі злетами й падіннями впродовж першого року шлюбу.
Деякі подружні пари думають, що проживання разом достатньо для підтримання стосунків. Вони починають проводити менше часу одне з одним і врешті-решт розлучаються або, принаймні, стикаються із серйозними проблемами в шлюбі. Щоб залишатися щасливими в шлюбі, потрібно регулярно робити щось разом. Ось кілька занять, які допоможуть зблизити подружні пари.
Вибір весільної сукні — дуже непросте завдання саме по собі, а коли йдеться про покупку такої сукні онлайн, то ситуація ускладнюється в рази. Давайте сьогодні поговоримо про те, як вибирати весільну сукню онлайн правильно, щоб не розчаруватися в покупці і в свій найкращий день виглядати просто надзвичайно.
Іноді перерва в стосунках — це хороший спосіб їх зберегти. Вона не дорівнює остаточному розриву, а дає вам особистий простір, допомагає заспокоїтися, переоцінити ваші стосунки і вирішити, чого саме ви від них очікуєте. Ось дев’ять ознак того, що вам не завадить перерва в стосунках.
Подружня невірність — одна з найпоширеніших причин розлучень. Зрада — це дуже боляче, і багато жінок вважають за краще жити в запереченні, навіть коли невірність чоловіка стає очевидною. Однак рано чи пізно їм доведеться подивитися правді в очі. Навіть якщо ви впевнені у вірності свого партнера, не завадить знати ознаки того, що чоловік вам зраджує.
Навіть якщо ви впевнені, що зустріли кохання всього свого життя і хочете провести решту життя поруч із ним, ви можете відчувати занепокоєння і сумніви перед майбутнім весіллям. Які основні причини хвилювання перед весіллям?
Уявити, що офіційне подружжя живе окремо, хоча партнери не сварилися і справа не йде до розлучення, досить складно. Проте подібна практика існує, причому вона дуже популярна. Це явище називається гостьовим шлюбом, і давайте сьогодні разом дізнаємося, що подібний шлюб собою представляє і кому підійде.
Хоча роздільна відпустка — це цілком нормально, більшість одружених людей вважають за краще проводити відпустку разом зі своїм чоловіком або дружиною. Ретельне планування — це ключ до гарної відпустки з вашою другою половинкою, то ж пропонуємо кілька порад щодо планування відпустки із чоловіком.
Багато хто думає, що роздільна відпустка — перший крок до розлучення. Хоча в деяких ситуаціях це дійсно так, деякі подружні пари регулярно насолоджуються роздільними відпустками й не мають жодних проблем у шлюбі. Ось п’ять причин, чому роздільна відпустка може бути корисною для вашого шлюбу.
Як би вам не хотілося, щоби ваше весілля пройшло ідеально, завжди є ймовірність якихось невеликих неприємностей, які, можливо, не зіпсують весілля повністю, але можуть на деякий час зіпсувати вам настрій. Щоби бути готовою хоча б до деяких із них, варто зібрати «аварійний набір» для весілля, який допоможе впоратися з різними надзвичайними ситуаціями. Які речі мають бути в такому наборі?
Якщо ви вирішили спробувати спід-дейтинг (швидкі знайомства, швидкі побачення), потрібно підготуватися до заходу заздалегідь, щоб не осоромитися і справити гарне враження. Ми вже склали список того, чого не можна робити на швидких побаченнях, тепер настав час поговорити про те, що робити можна і треба.
Хвилювання в день весілля — цілком нормальне явище, адже весілля — одна з найважливіших подій у нашому житті. Однак воно може завадити вам насолоджуватися цим важливим днем. Ось кілька порад, які допоможуть вам зберегти спокій у день весілля і зосередитися на позитивних емоціях.
У більшості випадків залишатися друзями з колишнім — не найкраща ідея з багатьох причин. Однак якщо ви абсолютно впевнені, що обидва «відійшли» від стосунків і не тримаєте один на одного зла, можна спробувати залишитися друзями, адже дружба з колишнім має низку переваг. Але яких саме?
З віком спонтанно знайомитися з новими людьми стає все складніше, особливо якщо ви не дуже товариська людина. То ж якщо ви хочете знайти «другу половинку» чи хотя б нових друзів, доведеться докласти певних зусиль. Один зі способів познайомитися з новими людьми — це так званий спід-дейтинг (швидкі побачення). Якщо ви хочете його спробувати, потрібно знати про найважливіші правила швидких побачень і про речі, які не варто робити під час спід-дейтингу.