Коли в сім'ї з'являється друга дитина, багато чого в звичному способі життя змінюється не тільки для батьків, але і для старшої дитини. І останнім часом все більшої популярності набирає ідея до народження молодшого сина чи доньки вручати подарунок старшій дитині, щоб порадувати її і «підсолодити пігулку». Давайте сьогодні поговоримо про те, що можна подарувати старшій дитині до народження молодшої і чи взагалі це потрібно робити.
Ось-ось ваша дитина випуститься з дитячого садка і піде до школи? Тоді вам варто задуматися про те, що робити з дитиною влітку перед першим класом, щоб ці останні кілька місяців її дошкільного життя пройшли не дарма. Давайте розглянемо кілька основних варіантів.
Вміння кататися на роликах корисне для фізичного розвитку дитини, тренування її мозку, координації та спритності, а також просто гарного настрою, тому немає нічого дивного в тому, що багато батьків замислюються, як вибрати дитячі ролики, які були б комфортні і в той же час безпечні для їхніх дітей. Поділимося кількома основними правилами.
Прошли те времена, когда планшет воспринимался исключительно как бесполезная игрушка. Сегодня это достаточно мощная и вполне полезная техника, в том числе и для детей.
Сьогодні для дітей різного віку дуже популярним видом розваг є квести. Однак не завжди є можливість звернутися до професіоналів або придбати відповідний набір реквізиту, тому виникає питання, як влаштувати квест для дітей самостійно.
Як правило, перші кишенькові гроші в дитини з’являються в шкільному віці. І від того, чи зможуть батьки навчити її правильно ними розпоряджатися, багато в чому залежить подальше ставлення дитини до грошового питання. Про те, як навчити дитину розпоряджатися грошима, докладніше йтиметься далі.
Тема подарунків для вихователів та інших працівників дитячих садків щорічно розбурхує уми батьків випускників і змушує ламати голови над вибором: дарувати чи не дарувати, а якщо дарувати, то що ж саме. Про те, чого не можна дарувати на випускний вихователям і в цілому персоналу дитячого садка, докладніше йтиметься далі.
Ляльки — мабуть, найвідоміші «дівчачі» іграшки. З ляльками дівчинка може грати вже з 18 місяців, так що про придбання ляльки можна замислюватися досить рано. Сьогодні наша збірка порад розповість вам, як вибрати ляльку для дівчинки в різному віці та для різних цілей.
Толерантність як соціологічний термін означає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, зовнішності та звичаїв. Толерантна людина ніколи не буде судити інших тільки за їхнім кольором шкіри, віросповіданням, гендерною ідентичністю тощо. Давайте сьогодні поговоримо про те, як навчити дитину толерантності, щоб вона могла приймати світ таким, який він є.
Самокати — один із найпопулярніших різновидів дитячого транспорту. Вони нерідко цікаві малюкам уже з 1,5–2 років, а вже у старших дітлахів так і зовсім без них не обходиться. Ось тільки як вибрати дитячий самокат, який підходитиме дитині за віком і водночас буде якісним? Про це розповімо докладніше.
Багатьом батькам добре знайома проблема розкиданих по всьому будинку дитячих іграшок. І проблема гострого небажання дитини ці іграшки прибирати. А між тим батьківські нерви й терпіння не нескінченні, тому давайте сьогодні поговоримо про те, як можна навчити дитину прибирати іграшки за собою.
Практично в усіх дітей розвиток мовлення проходить із певними похибками у вимові звуків, складанні слів. В одних випадках це нормально і з віком проходить само собою, а в інших вимагає професійного втручання, причому якомога раніше. Ось тільки як зрозуміти, який із випадків ваш? Коли саме потрібно вести дитину до логопеда, щоби не виявилося запізно? Давайте розберемося в цьому питанні.
Усі батьки рано чи пізно стикаються з тим, що в якийсь момент дитину потрібно залишити вдома саму. Але з якого віку це можна зробити безпечно? Давайте разом розберемося в цьому питанні, щоб зрозуміти, коли дитину можна залишати одну вдома.
Вміння заводити друзів — важлива навичка для успішної соціалізації дитини. Але це вміння не приходить саме собою: дитину можна й потрібно вчити основам дружби. А як саме це зробити, ми розповімо вам докладніше прямо зараз.
Чати в месенджерах для спілкування батьків у дитячому садку чи школі сьогодні широко поширені, адже мамам та татам більше не потрібно зустрічатися наживо для обговорення наболілих питань, що дуже економить час і сили. Проте є одне «але»: подібні чати нерідко стають причиною бурхливих сварок, тому важливо знати, як спілкуватися в батьківських чатах правильно.