Сьогодні для дітей різного віку дуже популярним видом розваг є квести. Однак не завжди є можливість звернутися до професіоналів або придбати відповідний набір реквізиту, тому виникає питання, як влаштувати квест для дітей самостійно.
Як правило, перші кишенькові гроші в дитини з’являються в шкільному віці. І від того, чи зможуть батьки навчити її правильно ними розпоряджатися, багато в чому залежить подальше ставлення дитини до грошового питання. Про те, як навчити дитину розпоряджатися грошима, докладніше йтиметься далі.
Тема подарунків для вихователів та інших працівників дитячих садків щорічно розбурхує уми батьків випускників і змушує ламати голови над вибором: дарувати чи не дарувати, а якщо дарувати, то що ж саме. Про те, чого не можна дарувати на випускний вихователям і в цілому персоналу дитячого садка, докладніше йтиметься далі.
Ляльки — мабуть, найвідоміші «дівчачі» іграшки. З ляльками дівчинка може грати вже з 18 місяців, так що про придбання ляльки можна замислюватися досить рано. Сьогодні наша збірка порад розповість вам, як вибрати ляльку для дівчинки в різному віці та для різних цілей.
Толерантність як соціологічний термін означає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, зовнішності та звичаїв. Толерантна людина ніколи не буде судити інших тільки за їхнім кольором шкіри, віросповіданням, гендерною ідентичністю тощо. Давайте сьогодні поговоримо про те, як навчити дитину толерантності, щоб вона могла приймати світ таким, який він є.
Самокати — один із найпопулярніших різновидів дитячого транспорту. Вони нерідко цікаві малюкам уже з 1,5–2 років, а вже у старших дітлахів так і зовсім без них не обходиться. Ось тільки як вибрати дитячий самокат, який підходитиме дитині за віком і водночас буде якісним? Про це розповімо докладніше.
Багатьом батькам добре знайома проблема розкиданих по всьому будинку дитячих іграшок. І проблема гострого небажання дитини ці іграшки прибирати. А між тим батьківські нерви й терпіння не нескінченні, тому давайте сьогодні поговоримо про те, як можна навчити дитину прибирати іграшки за собою.
Практично в усіх дітей розвиток мовлення проходить із певними похибками у вимові звуків, складанні слів. В одних випадках це нормально і з віком проходить само собою, а в інших вимагає професійного втручання, причому якомога раніше. Ось тільки як зрозуміти, який із випадків ваш? Коли саме потрібно вести дитину до логопеда, щоби не виявилося запізно? Давайте розберемося в цьому питанні.
Усі батьки рано чи пізно стикаються з тим, що в якийсь момент дитину потрібно залишити вдома саму. Але з якого віку це можна зробити безпечно? Давайте разом розберемося в цьому питанні, щоб зрозуміти, коли дитину можна залишати одну вдома.
Вміння заводити друзів — важлива навичка для успішної соціалізації дитини. Але це вміння не приходить саме собою: дитину можна й потрібно вчити основам дружби. А як саме це зробити, ми розповімо вам докладніше прямо зараз.
Чати в месенджерах для спілкування батьків у дитячому садку чи школі сьогодні широко поширені, адже мамам та татам більше не потрібно зустрічатися наживо для обговорення наболілих питань, що дуже економить час і сили. Проте є одне «але»: подібні чати нерідко стають причиною бурхливих сварок, тому важливо знати, як спілкуватися в батьківських чатах правильно.
Здатність співпереживати та співчувати іншим — важлива для будь-якої людини навичка, без якої життя в соціумі було б практично неможливим. У результаті багатьох батьків хвилює питання, як навчити дитину співчуття і співпереживання й коли саме найкраще розпочинати подібне навчання. Розкажемо про це докладніше.
Смерть улюбленого хом’ячка, рибки, кішки, собаки або будь-якої іншої домашньої тварини стає для дитини справжнім горем, впоратися з яким самотужки їй просто не під силу. Про те, як допомогти дитині пережити смерть домашньої тварини, докладніше йтиметься далі.
Майже всім мамам дошкільнят добре знайома ситуація, коли дитина на майданчику відмовляється ділитися іграшками з іншими дітьми. Це часто призводить до незручності, почуття провини за малюка, який, на думку дорослих, надмірно жадібний. Щоби цього уникнути, потрібно навчити дитину ділитися іграшками, і про те, як саме це зробити, йтиметься далі.
Родители во все времена старались дать своему ребенку и лучший кусочек пирога, и максимально качественное образование. В традициях национального воспитания – отказываться от благ для себя в пользу подрастающего поколения.