Виховання та розвиток

Як вибрати ляльку для дівчинки

Як вибрати ляльку для дівчинкиЛяльки — мабуть, найвідоміші «дівчачі» іграшки. З ляльками дівчинка може грати вже з 18 місяців, так що про придбання ляльки можна замислюватися досить рано. Сьогодні наша збірка порад розповість вам, як вибрати ляльку для дівчинки в різному віці та для різних цілей.

Як навчити дитину толерантності

Як навчити дитину толерантностіТолерантність як соціологічний термін означає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки, зовнішності та звичаїв. Толерантна людина ніколи не буде судити інших тільки за їхнім кольором шкіри, віросповіданням, гендерною ідентичністю тощо. Давайте сьогодні поговоримо про те, як навчити дитину толерантності, щоб вона могла приймати світ таким, який він є.

Як вибрати дитячий самокат

Як вибрати дитячий самокатСамокати — один із найпопулярніших різновидів дитячого транспорту. Вони нерідко цікаві малюкам уже з 1,5–2 років, а вже у старших дітлахів так і зовсім без них не обходиться. Ось тільки як вибрати дитячий самокат, який підходитиме дитині за віком і водночас буде якісним? Про це розповімо докладніше.

Як навчити дитину прибирати іграшки

Як навчити дитину прибирати іграшкиБагатьом батькам добре знайома проблема розкиданих по всьому будинку дитячих іграшок. І проблема гострого небажання дитини ці іграшки прибирати. А між тим батьківські нерви й терпіння не нескінченні, тому давайте сьогодні поговоримо про те, як можна навчити дитину прибирати іграшки за собою.

Коли потрібно вести дитину до логопеда

Коли потрібно вести дитину до логопеда Практично в усіх дітей розвиток мовлення проходить із певними похибками у вимові звуків, складанні слів. В одних випадках це нормально і з віком проходить само собою, а в інших вимагає професійного втручання, причому якомога раніше. Ось тільки як зрозуміти, який із випадків ваш? Коли саме потрібно вести дитину до логопеда, щоби не виявилося запізно? Давайте розберемося в цьому питанні.

Коли дитину можна залишати одну вдома

Коли дитину можна залишати одну вдома Усі батьки рано чи пізно стикаються з тим, що в якийсь момент дитину потрібно залишити вдома саму. Але з якого віку це можна зробити безпечно? Давайте разом розберемося в цьому питанні, щоб зрозуміти, коли дитину можна залишати одну вдома.

Як навчити дитину дружити

Як навчити дитину дружитиВміння заводити друзів — важлива навичка для успішної соціалізації дитини. Але це вміння не приходить саме собою: дитину можна й потрібно вчити основам дружби. А як саме це зробити, ми розповімо вам докладніше прямо зараз.

Як спілкуватися в батьківських чатах правильно

Як спілкуватися в батьківських чатах правильно Чати в месенджерах для спілкування батьків у дитячому садку чи школі сьогодні широко поширені, адже мамам та татам більше не потрібно зустрічатися наживо для обговорення наболілих питань, що дуже економить час і сили. Проте є одне «але»: подібні чати нерідко стають причиною бурхливих сварок, тому важливо знати, як спілкуватися в батьківських чатах правильно.

Як навчити дитину співчуття

Як навчити дитину співчуття Здатність співпереживати та співчувати іншим — важлива для будь-якої людини навичка, без якої життя в соціумі було б практично неможливим. У результаті багатьох батьків хвилює питання, як навчити дитину співчуття і співпереживання й коли саме найкраще розпочинати подібне навчання. Розкажемо про це докладніше.

Як допомогти дитині пережити смерть домашньої тварини

Як допомогти дитині пережити смерть домашньої тварини Смерть улюбленого хом’ячка, рибки, кішки, собаки або будь-якої іншої домашньої тварини стає для дитини справжнім горем, впоратися з яким самотужки їй просто не під силу. Про те, як допомогти дитині пережити смерть домашньої тварини, докладніше йтиметься далі.

Як навчити дитину ділитися іграшками

Як навчити дитину ділитися іграшкамиМайже всім мамам дошкільнят добре знайома ситуація, коли дитина на майданчику відмовляється ділитися іграшками з іншими дітьми. Це часто призводить до незручності, почуття провини за малюка, який, на думку дорослих, надмірно жадібний. Щоби цього уникнути, потрібно навчити дитину ділитися іграшками, і про те, як саме це зробити, йтиметься далі.

Ваша семейная гордость

Ваша семейная гордость Родители во все времена старались дать своему ребенку и лучший кусочек пирога, и максимально качественное образование. В традициях национального воспитания – отказываться от благ для себя в пользу подрастающего поколения.

Методы развития творческих способностей у детей

Методы развития творческих способностей у детейБогатое воображение, наличие разных интересов способствуют формированию и развитию личности. Родители должны предоставить ребенку возможность реализовать свой потенциал. Для этого существуют разные методы развития творческих способностей у детей.

Избалованный ребенок: как предотвратить?

Избалованный ребенок: как предотвратить?О необходимости правильного воспитания детские психологи говорят уже не первый год. Очень часто они обращают внимание на нехватку любви в семьях, что сказывается на подрастающем поколении. Однако нередко поднимается вопрос и о капризах детей. Избалованный ребенок способен приносить неудобства своим родителям, а также оказаться неприспособленным к социальной жизни. Как предотвратить это?

Как научить ребенка ходить на горшок

Как научить ребенка ходить на горшок Рано или поздно родители задаются вопросом, как научить ребенка ходить на горшок. На самом деле существует очень много способов освоения этой непростой для малыша науки. Будьте терпеливы и внимательны, постарайтесь не торопить и не принуждать ребенка, тогда процесс привыкания к горшку пройдет успешно.