У багатьох дитсадках є традиція до випускного прикрашати групу або хол тематичними стінгазетами. Зазвичай на таких стінгазетах зображується, як малюки росли і вчилися, додаються якісь вірші або цитати, присвячені випускному, та ін. Про те, як зробити стінгазету на випускний у дитячому садку своїми руками, мова докладніше піде далі.
Дитяче скиглення — це справжнє випробування батьків на міцність. І вже, здається, чого б не віддали, аби не чути сльозливе «Ма-ам, ну да-ай!». Однак потурання маленькому скиглію лише закріпить у нього подібну модель поведінки, а отже потрібно зрозуміти, як відучити дитину скиглити, щоб і дитина була задоволена, і батьківські нерви цілі.
Майже всім батькам дошкільнят добре знайома ситуація, коли дитина на майданчику відмовляється ділитися іграшками з іншими дітьми. Це часто призводить до незручності та почуття провини за малюка, який, на думку дорослих, надмірно жадібний. Щоб цього уникнути, потрібно навчити дитину ділитися іграшками, і про те, як саме це зробити, йтиметься далі.
Багато батьків не із чуток знають, що розбудити дитину вранці і відправити її в дитячий садок — справжній подвиг: то чадо ніяк не хоче прокидатися, то вередує або навіть б’ється в істериці, то залишається млявим і відмовляється снідати, одягатися і йти в садок. Як же правильно будити дитину, щоб вона прокидалася охоче і відчувала себе бадьоро?
Укус комара — річ малоприємна навіть для дорослої людини, а що вже казати про немовля! Ось тільки звичні антимоскітні засоби не завжди допустимо використовувати для малюків до року, тому питання про те, як захистити немовля від комарів, дуже актуальне для молодих батьків.
Для перенесення маленьких дітей мамам зручно використовувати різні пристосування, наприклад, слінги або так звані рюкзаки-кенгуру. Але є ще і спеціальні ерго-рюкзаки, які поєднують у собі переваги слінгів та «кенгурушок» і на сьогодні є дуже популярними. Ми розповімо, як користуватися ерго-рюкзаком для дитини, щоб отримати від нього максимум користі.
Поки одні батьки ламають голову над тим, як відучити дитину від пустушки, інші, навпаки, шукають способи привчити дитину до соски. Якщо подібне питання хвилює і вас, пропонуємо прямо зараз дізнатися, як привчити дитину до соски-пустушки й навіщо це може знадобитися в догляді за малюком.
У віці приблизно пів року малюки зазвичай починають сидіти, чим, звичайно, дуже тішать своїх батьків. Але деякі діти трохи «запізнюються» із цим умінням і самостійно не намагаються сісти ні в шість, ні в сім чи навіть вісім місяців. У цьому випадку малюкам може бути потрібна батьківська допомога, і про те, як можна навчити дитину сидіти, не нашкодивши її здоров’ю, докладніше йтиметься далі.
Хоча ліворукість уже давно не вважається відхиленням, а є варіантом норми, бути шульгою в сучасному світі, як і раніше, не дуже зручно, адже більшість побутових предметів зроблено для правшів. Ось чому багато батьків хотіли б якомога раніше дізнатися, яка «сторона» в дитини провідна. Щоб їм допомогти, наша збірка порад розкаже, як визначити, правша ваша дитина чи шульга.
Прорізування зубів — процес часто дуже болючий, тому довгоочікувані перші зубки малюка — це для батьків одночасно й радість, і занепокоєння самопочуттям дитини. І, звичайно ж, мамам та татам хотілося б якось допомогти своїм чадам пережити непростий період і полегшити прорізування зубів усіма доступними способами. Якими саме? Про це розповімо далі.
Коли дитина ще занадто мала й не може сама справлятися із зубною щіткою, чистити їй зубки мають батьки. Ось тільки як і коли це треба робити? З якого віку потрібно починати чистити зуби дитині, щоб зберегти їх міцними і здоровими? Про це докладніше йтиметься далі.
Багатьом молодим батькам знайома проблема, коли малюк відмовляється гуляти у візку. І чого тільки не доводиться їм спробувати, щоби привчити дитину до візку! Якщо подібна проблема знайома і вам, то далі наша збірка порад докладніше розповість, що можна зробити, щоб дитина гуляла у візку.
Для багатьох малюків розлучення з мамою навіть на кілька хвилин — ціла трагедія, і за будь-якої спроби мами випасти з поля зору дитини хоч на мить починаються річки сліз. Зрозуміло, ні самій дитині, ні дорослим членам сім’ї подібна ситуація не до душі, а отже, важливо розібратися, як навчити дитину відпускати маму від себе без сліз.
Якщо найпершим «транспортом» малюка є, звичайно, коляска, то слідом за нею практично завжди йде триколісний велосипед. Але як саме його треба обирати, щоб не розчаруватися в покупці? Про те, як правильно вибрати дитячий триколісний велосипед, ми розповімо вам докладніше.
У перший рік життя подушка дитині, як правило, не потрібна, і малюку набагато комфортніше та безпечніше спати просто на рівній поверхні дитячого матраца. А ось з 12 місяців і більше вже можна задуматися про вибір дитячої подушки для сну, тим більше, що в наш час асортимент подібних виробів просто величезний. Про те, як вибрати подушку для дитини від 1 до 3 років, розповімо докладніше.