У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком

22.03.2023 10:30

У Сумах попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром УстименкомУ Сумах вчора, 21 березня, попрощались із 46-річним оборонцем України Володимиром Устименком. Загинув воїн 11 березня на Донеччині. Відспівували захисника у храмі 12 апостолів.

Опівдні під стінами храму 12 апостолів у Сумах зібралися люди, вони прийшли попрощатися із Володимиром Устименком.

«Це була дуже гарна людина. Завжди усміхнений. Завжди приймав добре. Він був людиною-віддушиною. Коли мені Світлана зателефонувала і сказала, що Вови нашого немає – я була шокована. Я вже три дні криком кричу, не можу спати зовсім. Дружина в нього гарна – Марина, донька чудова», - розповіла знайома загиблого Ірина Коваль.

До повномасштабного вторгнення Володимир Устименко ремонтував автошляхи нашої країни. Колеги згадютують його як гарного працівника. «Був оператором із ремонту доріг. Ми робили дороги. Добрий хлопець був. Добра, чуйна, ставився добре і як робітник цінувався», - розповів про загиблого його колега Петро.

Так само відгукується про Володимира Устименка його колега Тетяна Ізгай: «Прекрасна людина, чудовий працівник, щирий, щедрий, добрий, чуйний друг і прекрасний колега. Він дуже довго з нами працював, але, на жаль, війна забирає найкращих. Дуже шкода, тому й прийшли вшанувати пам'ять».

«Ми прощаємося із солдатом Устименком Володимиром Івановичем – бойовим медиком механізованого взводу механізованих військ України. Загинув 11 березня 2023 року в селі Красногорівка Покровського району Донецької області», - розповів солдат сумського центру комплектування Андрій Наумов.

У червні Володимиру Устименку мало виповнитися 47 років. Поховали воїна на Алеї Слави Баранівського кладовища.

За матеріалами: https://suspilne.media/