Сумські волонтери передали КП «Електроавтотранс» гуманітарний автобус від партнерів з Німеччини

04.07.2024 10:27

Сумські волонтери передали КП «Електроавтотранс» гуманітарний автобус від партнерів з НімеччиниПоповнення автопарку стало можливим завдяки співпраці ГО «СББ-ТИЛ» з німецькою благодійною організацією «Синьо-жовтий хрест».

Орієнтовна ринкова вартість цього транспорту складає 23 тисячі євро. Однак, коли керівництво німецької компанії дізналось, що автобус передадуть на потреби українців, вони повернули кошти за нього в повному обсязі.

«Це дуже важливо для нашого комунального підприємства і для нашого міста Суми. Іноземні колеги розуміють, що ми прикордонна громада. Ми знаємо, що на початку повномасштабного вторгнення транспорт цього КП був задіяний для евакуації населення. Сьогодні ми теж готові, маємо відповідний план евакуації, забезпечуємо необхідний транспорт», – зазначив голова ОВА Володимир Артюх.

Начальник Сумської ОВА подякував волонтерам громадської організації за потужну допомогу громаді.

«Ця подія показує, на скільки сильні наші волонтери. Для мене дуже важливо, що є така громадська організація як «СББ-ТИЛ», це потужний колектив, про який знають за кордоном, знають наші німецькі партнери. І ми бачимо результат цієї співпраці. Нещодавно наші підрозділи, які дислокуються на Сумщині, отримали генератори, і от сьогодні черговий крок – поповнення автопарку ще одним автобусом, який обслуговуватиме жителів міста», – додав начальник Сумської ОВА.

У свою чергу волонтери відзначили подяками водіїв комунального підприємства, які допомогли доставити автобус у місто Суми. За словами представників громадської організації, цей транспорт пройшов необхідне обслуговування і готовий до роботи на маршрутах міста.

Також як повідомив Володимир Артюх у Сумах буде працювати профільна комісія, для того, щоб детально вивчити і проаналізувати роботу громадського транспорту на діючих нині маршрутах.

«Є нарікання містян на роботу громадського транспорту. Тому було прийнято розпорядження про створення транспортної комісії, яка вивчатиме питання організації маршрутів, покращення якості надання послуги із перевезення жителів нашого міста. Є пропозиція від міської військової адміністрації про запровадження безкоштовних маршрутів, тому працюємо в цьому напрямку», – розповів Володимир Артюх.

За матеріалами: https://sumypost.com/