У Сумах під час пожежі 11-річна дівчинка врятувала трьох дітей

10.04.2023 11:27

У Сумах під час пожежі 11-річна дівчинка врятувала трьох дітейЦя кричуща історія з щасливим фіналом трапилась вранці 7 квітня у м. Суми. У приватному житловому будинку по вул. Пантелеймона Куліша, за попередньою інформацією, наодинці залишилось четверо малолітніх дітей. Коли більшість дітей ще спали, 5-ти річний хлопчик повідомив найстаршій сестричці, що в їхньому помешканні виникла пожежа.

Дівчинка Нікіта (2012 р. н) не розгубилась і спробувала самостійно загасити пожежу, але це їй не вдалось, проте, вона не здалась та почала рятувати своїх братиків і сестричку. Нікіта розповідає, що двох діточок (1 та 4 роки) з палаючого будинку вона виносила на руках, 5-річний братик самостійно вибіг на вулицю.

На крики дітей позбігались небайдужі сусіди, які забрали налякану малечу до свого помешкання, зігріли та викликали екстрені служби.

Вже через 5 хвилин після повідомлення на місце події прибули рятувальники та приступили до гасіння пожежі. В будинку горіли меблі, побутова техніка, а вогонь перекинувся на покрівлю та перекриття. Полум’я швидко поширювалось по горючих конструкціях, проте співробітникам ДСНС вдалось ліквідувати дану пожежу і не дозволити полум’ю охопити весь будинок.

Рятувальники вкотре закликають дорослих бути відповідальними, цінувати життя своїх дітей та не залишати їх без нагляду!

За матеріалами: https://sm.dsns.gov.ua/