На Сумщині юнак зробив смертельне селфі на даху потяга

12.06.2024 09:48

На Сумщині юнак зробив смертельне селфі на даху потягаБажання зробити фото на даху потяга виявилось смертельним для одного з юнаків. За даним фактом у поліції розпочали кримінальне провадження.

Два молодика рано вранці перебуваючи неподалік залізничного вокзалу, побачили на коліях нерухомий потяг і вирішили зробити фото на вагоні. Один з них піднявся на дах залізничного вагону де отримав ураження струмом високовольтної електромережі. Від сили удару 20-річний хлопець впав на землю. На жаль, юнак загинув на місці події.

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Нещасний випадок» в рамках якого встановлюють всі обставини трагедії.

Поліцейські закликають громадян дотримуватись правил особистої безпеки на залізниці та наголошують: заборонено переходити колії у невідведених для цього місцях; наближатись до краю платформи менше ніж на 0,5 м. після оголошення прибуття потягу до його повної зупинки; проходити між розщепленими вагонами, що стоять на коліях; пролазити під вагонами; підніматись на дахи вагонів, адже отримати ураження електричним струмом можна навіть не торкаючись дротів, бо електричний заряд пробиває в радіусі двох метрів.

Також правоохоронці просять батьків неповнолітніх, а особливо підлітків, пояснити вашим дітям, що залізниця це зона підвищеної небезпеки і нехтування елементарними правилами може коштувати життя.

За матеріалами: https://sumypost.com/