Дві ДТП з постраждалими дітьми на Охтирщині: загинуло місячне немовля, ще троє дітей травмовані

15/05/26 15:24

Дві ДТП з постраждалими дітьми на Охтирщині: загинуло місячне немовля, ще троє дітей травмованіУчора, 14 травня, на Охтирщині сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали діти. В одній загинуло місячне немовля й отримали тілесні ушкодження діти 3 та 4 років, у другій травмувалася трирічна дитина.

Близько 15:00 на автодорозі поблизу Охтирки 39-річний водій автомобіля Geely під час обгону допустив зіткнення з автомобілем Honda під керуванням 30-річної жінки, який рухався у попутному напрямку.

Унаслідок автопригоди тілесні ушкодження отримали водій Geely, його 27-річна пасажирка та 3-річна дитина. Жінку з госпіталізували до лікарні, дитині надали медичну допомогу без госпіталізації.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Транспортні засоби вилучені, триває досудове розслідування.

А пізно ввечері 14 травня на вулиці Холодноярській у місті Охтирка 27-річний водій автомобіля Honda допустив зіткнення з автомобілем BMW. Після удару автомобіль Honda виїхав на узбіччя та зіткнувся з припаркованими транспортними засобами.

На момент події у автомобілі Honda перебувала жінка та троє малолітніх дітей водія. Внаслідок автопригоди несумісні з життям травми отримав одномісячний хлопчик. Ще дві дитини 3-х та 4-х років отримали тілесні ушкодження, одну з них госпіталізували. Водій Honda перебував у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські затримали його у процесуальному порядку.

За даним фактом слідчі поліції за процесуального керівництва прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння). Триває досудове розслідування.

За матеріалами відділу комунікації поліції Сумської області