Знеструмлення в Сумах: перебої з водопостачанням, тролейбуси не вийшли на маршрути

01/07/26 12:36

Знеструмлення в Сумах: перебої з водопостачанням, тролейбуси не вийшли на маршрутиІз сьогоднішнього ранку у Сумах та області перебої з постачанням електроенергії та, як наслідок, із водопостачанням. За інформацією «Сумиобленерго», причина ситуації — продовження планових ремонтних робіт в електромережах у поєднанні з наслідками російських атак на енергетичну систему.

Роботи в електромережах, заплановані на 29-30 червня, продовжені через збільшення їхнього обсягу. Також продовжують діяти графіки аварійних відключень у частині Сумщині та графіки погодинних відключень, впроваджені за розпорядженням НЕК «Укренерго». Ситуація ускладнюється постійними атаками ворога.

У звʼязку з відсутністю електроенергії на комунальних маршрутах міста курсують лише автобуси — тролейбуси на маршрути цього ранку не виходили. Водозабори міста працюють на резервному живленні з пониженим тиском, а для мікрорайону проспекту Перемоги, ситуація в якому найскладніша, «Водоканал» організував підвезення технічної води.

За матеріалами АТ «Сумиобленерго», КП СМР «Електроавтотранс», КП «Міськводоканал»