Hi-tech

Як вимкнути «Карусель шпалер» на Xiaomi з MIUI

Як вимкнути «Карусель шпалер» на Xiaomi з MIUIОфіційний додаток від Xiaomi під назвою «Карусель шпалер», згідно з задумом, мав порадувати користувачів можливістю отримувати максимум від екрану блокування, але насправді емоції власників смартфонів Xiaomi виявилися далекі від приємних. Якщо ви шукаєте, як відключити «Карусель шпалер» на Xiaomi з MIUI, ми вам допоможемо.

Як додати субтитри до відео на Android?

Як додати субтитри до відео на Android?У соціальних мережах зараз дуже популярні так звані «розмовні» відео, але не всім користувачам зручно включати звук під час перегляду. Тому дуже корисним виявляється накладення субтитрів на відеоролики, що дозволяє навіть без включення звуку знати, про що там йдеться. Сьогодні ми якраз хочемо розповісти вам про те, як додати субтитри до відео на Android.

Як написати сценарій для Reels, Shorts або TikTok за допомогою нейромереж

Як написати сценарій для Reels, Shorts або TikTok за допомогою нейромережЯкщо ви плануєте знімати ролики для Reels, Shorts або TikTok, щоб використовувати їх для просування, важливо, щоб кожен з них мав хороший сценарій. Але впоратися з написанням сценарію самостійно новачкам буває складно, тому сьогодні на допомогу приходять нейромережі. Про те, як написати сценарій за допомогою нейромереж для Reels, Shorts або TikTok, ми розповімо докладніше далі.

Безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єру

Безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єруОптимально спланувати розміщення меблів та техніки в будинку чи квартирі, а також створити візуалізацію бажаного дизайну інтер'єру сьогодні допомагають різні онлайн-сервіси, багато з яких доступні безкоштовно та підходять навіть для непрофесіоналів. Ми розповімо вам про деякі найпопулярніші безкоштовні онлайн-сервіси для планування та дизайну інтер'єру.

Де брати відео для монтажу роликів? ТОП-5 безкоштовних відеостоків

Де брати відео для монтажу роликів? ТОП-5 безкоштовних відеостоківУ різних соцмережах сьогодні саме відеоконтент «править бал». Але не завжди виходить самостійно відзняти потрібну кількість відеороликів для задуманих проектів, і тому виникає необхідність знайти відповідне відео десь ще. Про те, де ж саме можна брати відео для монтажу роликів у соцмережах і не тільки, наш інформаційно-довідковий портал розповість вам докладніше.

Як користуватися CapCut початківцям

Як користуватися CapCut початківцямCapCut є популярним безкоштовним відеоредактором для платформи Android. Його особливо часто застосовують для створення відеороликів для соціальних мереж, зокрема для TikTok. Ми розповімо сьогодні, як користуватися CapCut початківцям.

Як малювати в нейромережі: ТОП-3 безкоштовних сервіси ШІ

Як малювати в нейромережі: ТОП-3 безкоштовних сервіси ШІСьогодні генерація зображень за допомогою нейромереж надзвичайно поширена, проте для більшості обивателів це, як і раніше, щось із області фантастики. Якщо ви теж поки не знаєте, як малювати в нейромережі, ми розповімо вам про це і підкажемо, які безкоштовні інструменти найбільш популярні, ефективні та швидкі.

Як потрапити в рекомендації Tik Tok початківцям

Як потрапити в рекомендації Tik Tok початківцямНавіть новачок у Tik Tok може швидко стати успішним блогером, адже секрет популярності тут — це попадання у стрічку рекомендацій: чим частіше там буде показаний ролик користувачам, тим ширше він отримає охоплення і тим більше підписників вдасться залучити до облікового запису. Про те, як потрапити в рекомендації Tik Tok, сьогодні розповімо авторам-початківцям докладніше.

Как выбрать веб-камеру

Как выбрать веб-камеру Онлайн-коммуникация стала неотъемлемой частью повседневной жизни. Будь то видеозвонки, онлайн-конференции или стриминг, веб-камера играет важную роль в создании визуального контакта. Чтобы получить качественное изображение, важно выбрать подходящую камеру, ведь во время видеообщения нам хочется четко видеть лицо собеседника.

Як вибрати штатив для смартфону

Як вибрати штатив для смартфонуУ наш час багато хто захоплюється мобільною зйомкою, а деякі вже давно зробили таку зйомку не лише хобі, а й повноцінним видом заробітку. Якщо і ви хочете займатися зйомкою на телефон всерйоз, то вам однозначно буде корисно дізнатися, як вибрати штатив для смартфона.

Комплект блогера: що потрібно ютуберу або тіктокеру?

Комплект блогера: що потрібно ютуберу або тіктокеру?Сьогодні відеоблогінг, що називається також влогінгом, надзвичайно популярний, і у продажу навіть можна зустріти так звані комплекти блогера, які, за задумом, повинні забезпечувати користувачів всім необхідним для зйомки якісного відеоконтенту. Але чи справді такі комплекти корисні? Що реально потрібно блогеру-початківцю в YouTube або Tik Tok? Давайте розбиратися.

Як створювати YouTube Shorts початківцям

Як створювати YouTube Shorts початківцямСьогодні ті, хто вміє створювати по-справжньому «крутий» відеоконтент для популярних майданчиків на зразок Tik Tok, Instagram, Facebook та YouTube, дуже високо цінуються, і таке заняття може стати навіть повноцінною професією. Якщо ви хочете стати відеомейкером, вам спочатку потрібно дізнатися як мінімум основи створення роликів на кожній із платформ, і сьогодні пропонуємо вам з'ясувати як створювати YouTube Shorts.

Як додати текст до Reels: різні способи

Як додати текст до Reels: різні способиФормат Reels (рілс) став сьогодні одним із найпопулярніших і в Instagram, і в Facebook. І зовсім не дивно, що зараз рілс знімають якщо і не всі, то як мінімум багато хто. При цьому у тих, хто ще тільки пробує свої сили в цьому форматі, виникає безліч питань щодо особливостей роботи з рілс. Наприклад, багатьох цікавить як додати текст у Reels, щоб він з'являвся і зникав у потрібний момент.

Про що знімати Reels для власного блогу: 10 популярних ідей

Про що знімати Reels для власного блогу: 10 популярних ідейОстаннім часом усі фахівці з просування в соціальних мережах тільки й говорять про те, що неодмінно потрібно знімати Reels («рілс»), щоб обліковий запис був популярним і залучав якомога більше користувачів. Але якщо у випадку з професійними сторінками та пабликами ще все більш-менш зрозуміло, то про що знімати рілс для особистого блогу? Ми зібрали 10 ідей роликів, які можуть знадобитися в особистому блозі.

Як зробити слоумо на «Андроїді»: ТОП-5 безкоштовних програм

Як зробити слоумо на «Андроїді»: ТОП-5 безкоштовних програмЕфект «слоумо» надзвичайно популярний сьогодні у всіляких відеороликах на YouTube, Tik Tok, Instagram, Facebook тощо. Робити такий ефект у Full HD за умовчанням вміє дуже багато моделей Android-смартфонів, але якщо у вас не одна з них, не впадайте у відчай, адже такий ефект цілком можна створити за допомогою різних додатків. Про те, як зробити слоумо на «Андроїді», мова докладніше піде далі.

Очищення клавіатури ноутбука

Очищення клавіатури ноутбукаОчищення клавіатури ноутбука — завдання складніше, ніж очищення клавіатури персонального комп’ютера, адже в ноутбуці клавіатура є його частиною, а не зовнішнім пристроєм. Тому розібрати її для більш ретельного очищення найчастіше не виходить. Як почистити клавіатуру ноутбука вдома?

Як правильно обтиснути виту пару

Як правильно обтиснути виту паруДля підключення комп’ютерів до інтернету або локальної мережі зазвичай використовується мережевий кабель «вита пара». Щоби під’єднати кабель до мережевих роз’ємів, його потрібно обтиснути, тобто під’єднати до кабелю конектор. Про те, як правильно обтиснути виту пару, йтиметься далі.

Що робити, якщо комп’ютер не бачить клавіатуру

Що робити, якщо комп’ютер не бачить клавіатуруКлавіатура й миша — основні посередники в «спілкуванні» користувача з комп’ютером, і якщо вони виходять із ладу, користуватися ПК стає дуже важко. Що робити, якщо комп’ютер не бачить клавіатуру?

Що робити, якщо електронна книга не бачить файли

Що робити, якщо електронна книга не бачить файлиУявіть таку ситуацію: ставши щасливим володарем електронної «читалки», ви завантажили на неї якомога більше книг і вже передчуваєте занурення у світ літератури. Але, увімкнувши гаджет, ви зрозуміли, що електронна книга не бачить файли. Що робити?

Як знімати Reels для бізнесу? 7 важливих правил

Як знімати Reels для бізнесу? 7 важливих правилReels – інструмент у соціальних мережах, який сьогодні є надзвичайно популярним для привернення уваги до профілю. Його особливо часто останнім часом використовують для просування компаній і брендів, тому про те, як знімати Reels для бізнесу, докладніше йтиметься далі.