Для неї

8 порад для спід-дейтингу

8 порад для спід-дейтингуЯкщо ви вирішили спробувати спід-дейтинг (швидкі знайомства, швидкі побачення), потрібно підготуватися до заходу заздалегідь, щоб не осоромитися і справити гарне враження. Ми вже склали список того, чого не можна робити на швидких побаченнях, тепер настав час поговорити про те, що робити можна і треба.

8 порад, як зберегти спокій у день весілля

8 порад, як зберегти спокій у день весілляХвилювання в день весілля — цілком нормальне явище, адже весілля — одна з найважливіших подій у нашому житті. Однак воно може завадити вам насолоджуватися цим важливим днем. Ось кілька порад, які допоможуть вам зберегти спокій у день весілля і зосередитися на позитивних емоціях.

5 переваг дружби з колишнім

5 переваг дружби з колишнімУ більшості випадків залишатися друзями з колишнім — не найкраща ідея з багатьох причин. Однак якщо ви абсолютно впевнені, що обидва «відійшли» від стосунків і не тримаєте один на одного зла, можна спробувати залишитися друзями, адже дружба з колишнім має низку переваг. Але яких саме?

8 речей, які не варто робити під час спід-дейтингу

8 речей, які не варто робити під час спід-дейтингуЗ віком спонтанно знайомитися з новими людьми стає все складніше, особливо якщо ви не дуже товариська людина. То ж якщо ви хочете знайти «другу половинку» чи хотя б нових друзів, доведеться докласти певних зусиль. Один зі способів познайомитися з новими людьми — це так званий спід-дейтинг (швидкі побачення). Якщо ви хочете його спробувати, потрібно знати про найважливіші правила швидких побачень і про речі, які не варто робити під час спід-дейтингу.

8 порад для побачення за кавою

8 порад для побачення за кавоюПобачення за кавою — чудовий варіант першого побачення, адже такі побачення зазвичай невимушені, швидкі, відносно дешеві та комфортні. Але, як і будь-яке інше перше побачення, побачення в кав’ярні може піти не так. Як почуватися розкуто під час такого побачення? Пропонуємо кілька корисних порад для побачень за кавою.

Фрази, які всі чоловіки кажуть коханкам: чому їм не можна вірити?

Фрази, які всі чоловіки кажуть коханкам: чому їм не можна вірити?Якщо вам так «пощастило», що ви зустрічаєтеся з одруженим чоловіком, то майже напевно в розмовах з його боку прослизали певні фрази, які, на жаль, характерні для всіх чоловіків, які мають стосунки «на стороні». Давайте дізнаємося, що це за фрази, які всі чоловіки говорять коханкам, і з'ясуємо, чому їм не можна вірити.

7 тем, яких варто уникати на першому побаченні

7 тем, яких варто уникати на першому побаченніНе всі перші побачення закінчуються катастрофічно, але досить часто люди роблять на першому побаченні прикрі помилки, які зменшують їхні шанси на друге. Наприклад, якщо обрати неправильну тему для розмови, справи, швидше за все, підуть під укіс. Ось список тем, яких варто уникати на першому побаченні.

Що носити влітку із фігурою plus size?

Що носити влітку із фігурою plus size?

Що носити влітку із фігурою plus size?Підбір літнього гардеробу для фігури, параметри якої далекі від заповітних «90-60-90», - це ще те завдання! Адже потрібно не лише підібрати речі так, щоб вони вигідно підкреслювали фігуру, але ще й не «засмажитися» у липневу спеку. Давайте сьогодні розберемося з вами, що носити влітку з фігурою plus size.

10 речей, які допоможуть зробити ваш шлюб щасливішим

10 речей, які допоможуть зробити ваш шлюб щасливішимПеред весіллям кожен уявляє свій шлюб щасливим, та вже через кілька місяців починає помічати певні проблеми, які можуть дратувати та заважати сімейному щастю. Ігнорування цих проблем може згодом призвести до розлучення. Якщо ви хочете цього не допустити, ось 10 речей, які допоможуть зробити ваш шлюб щасливішим.

Колишній чоловік мститься: що робити?

Колишній чоловік мститься: що робити?Бажання помститися колишній дружині виникає, на жаль, у багатьох чоловіків після розлучення, причому нерідко навіть у тих випадках, коли ініціаторами розриву були вони самі. Але що робити жінці, чий колишній чоловік мститься і заважає нормально жити? Спробуємо з'ясувати.

Чи може сарказм відштовхнути потенційного партнера?

Чи може сарказм відштовхнути потенційного партнераСаркастичні люди можуть здаватися досить цинічними, але в більшості випадків сарказм — це лише захисний механізм, який вони використовують, бо бояться, що їх можуть образити. Деякі люди просто не можуть не бути саркастичними, це стає для них звичкою і навіть другою натурою. Чи може сарказм відштовхнути, коли йдеться про знайомство з потенційним партнером?

5 причин, чому не варто залишатися друзями з колишнім

5 причин, чому не варто залишатися друзями з колишнімВаші стосунки закінчилися, і ви обоє вирішили рухатися далі — кожен своїм шляхом. Якщо рішення розійтися було взаємним і закономірним, у вас може виникнути спокуса залишитися друзями. Дружба з колишнім можлива, але є принаймні п’ять причин, чому залишитися з ним друзями може бути не найкращим рішенням.

Чому не виходить схуднути: психологічні причини

Чому не виходить схуднути: психологічні причиниМенше їж, більше рухайся — приблизно так у суспільстві описується універсальна формула схуднення. Однак при цьому є ті, хто дотримується дефіциту калорій у харчуванні, активно займається спортом і, як і раніше, має зайву вагу. Чому ж не виходить схуднути у таких людей? Можливо, є певні психологічні причини.

Як пережити нерозділену закоханість

Як пережити нерозділену закоханістьШвидкоплинна закоханість — це абсолютно нормальна; вона може трапитися в будь-якому віці, а не лише в підлітковому. У перші тижні такої закоханості ми зазвичай відчуваємо піднесення, навіть якщо нам не відповідають взаємністю, але якщо почуття так і залишаються нерозділеними, а закоханість усе не минає, це може стати справжньою проблемою. Як пережити нерозділену закоханість і жити далі?

6 правил вмивання для чистої та здорової шкіри

6 правил вмивання для чистої та здорової шкіриУсім відомо, що вмивання — одна з основ правильного догляду за шкірою. Але чи знаєте ви, що вмиватися не так просто, як може здатися? Щоб зберегти чистоту та здоров’я шкіри, потрібно слідувати декільком важливим правилам вмивання, про які ми сьогодні й розкажемо.