Діти

5 важных критериев выбора детского планшета

5 важных критериев выбора детского планшетаПрошли те времена, когда планшет воспринимался исключительно как бесполезная игрушка. Сегодня это достаточно мощная и вполне полезная техника, в том числе и для детей.

5 порад щодо догляду за шкірою для підлітків

5 порад щодо догляду за шкірою для підлітківЗ настанням пубертату організм починає виробляти гормони, які призводять до певних змін. Однією з багатьох змін, які відбуваються під час статевого дозрівання, є підвищене виділення шкірного сала, яке часто призводить до жирної шкіри, прищів, чорних цяток та інших проблем, характерних для підліткової шкіри. Найкращий спосіб зберегти підліткову шкіру здоровою — це правильно за нею доглядати. Пропонуємо 5 порад щодо догляду за шкірою для підлітків, які можуть бути корисними.

Дитина не їсть в садочку: що робити?

Дитина не їсть в садочку: що робити?Дитина, яка цілий день проводить у садку, звісно ж, повинна щось їсти, щоб не ходити голодною. Але в деяких випадках навіть відчуваючи голод, діти відмовляються їсти запропоновані в саду страви. Чому так відбувається? Що робити, якщо дитина не їсть у дитячому садку? На це хвилююче багатьох батьків питання давайте разом знайдемо відповідь далі.

Як влаштувати квест для дітей самостійно

Як влаштувати квест для дітей самостійноСьогодні для дітей різного віку дуже популярним видом розваг є квести. Однак не завжди є можливість звернутися до професіоналів або придбати відповідний набір реквізиту, тому виникає питання, як влаштувати квест для дітей самостійно.

Як відучити дитину скиглити

Як відучити дитину скиглитиДитяче скиглення — це справжнє випробування батьків на міцність. І вже, здається, чого б не віддали, аби не чути сльозливе «Ма-ам, ну да-ай!». Однак потурання маленькому скиглію лише закріпить у нього подібну модель поведінки, а отже потрібно зрозуміти, як відучити дитину скиглити, щоб і дитина була задоволена, і батьківські нерви цілі.

Як навчити дитину ділитися іграшками

Як навчити дитину ділитися іграшкамиМайже всім батькам дошкільнят добре знайома ситуація, коли дитина на майданчику відмовляється ділитися іграшками з іншими дітьми. Це часто призводить до незручності та почуття провини за малюка, який, на думку дорослих, надмірно жадібний. Щоб цього уникнути, потрібно навчити дитину ділитися іграшками, і про те, як саме це зробити, йтиметься далі.

Як правильно будити дитину в садок

Як правильно будити дитину в садокБагато батьків не із чуток знають, що розбудити дитину вранці і відправити її в дитячий садок — справжній подвиг: то чадо ніяк не хоче прокидатися, то вередує або навіть б’ється в істериці, то залишається млявим і відмовляється снідати, одягатися і йти в садок. Як же правильно будити дитину, щоб вона прокидалася охоче і відчувала себе бадьоро?

Які продукти не можна давати дітям віком до трьох років

Які продукти не можна давати дітям віком до трьох роківКоли малюкові виповнюється рік і закінчується грудне годування, він поступово починає знайомитися з «дорослою» їжею. Але його організм ще не готовий повноцінно перетравлювати ту їжу, з якою легко впорається ШКТ дорослої людини, тому багато звичайних продуктів залишаються для дитини під забороною аж до трьох років. Про те, які саме продукти не можна давати дітям до трьох років, докладніше йтиметься далі.

Як навчити дитину розпоряджатися грошима

Як навчити дитину розпоряджатися грошимаЯк правило, перші кишенькові гроші в дитини з’являються в шкільному віці. І від того, чи зможуть батьки навчити її правильно ними розпоряджатися, багато в чому залежить подальше ставлення дитини до грошового питання. Про те, як навчити дитину розпоряджатися грошима, докладніше йтиметься далі.

Як захистити немовля від комарів

Як захистити немовля від комарівУкус комара — річ малоприємна навіть для дорослої людини, а що вже казати про немовля! Ось тільки звичні антимоскітні засоби не завжди допустимо використовувати для малюків до року, тому питання про те, як захистити немовля від комарів, дуже актуальне для молодих батьків.

Як користуватися ерго-рюкзаком для дитини

Як користуватися ерго-рюкзаком для дитиниДля перенесення маленьких дітей мамам зручно використовувати різні пристосування, наприклад, слінги або так звані рюкзаки-кенгуру. Але є ще і спеціальні ерго-рюкзаки, які поєднують у собі переваги слінгів та «кенгурушок» і на сьогодні є дуже популярними. Ми розповімо, як користуватися ерго-рюкзаком для дитини, щоб отримати від нього максимум користі.

Як привчити дитину до соски-пустушки

Як привчити дитину до соски-пустушкиПоки одні батьки ламають голову над тим, як відучити дитину від пустушки, інші, навпаки, шукають способи привчити дитину до соски. Якщо подібне питання хвилює і вас, пропонуємо прямо зараз дізнатися, як привчити дитину до соски-пустушки й навіщо це може знадобитися в догляді за малюком.

Як навчити дитину сидіти

Як навчити дитину сидітиУ віці приблизно пів року малюки зазвичай починають сидіти, чим, звичайно, дуже тішать своїх батьків. Але деякі діти трохи «запізнюються» із цим умінням і самостійно не намагаються сісти ні в шість, ні в сім чи навіть вісім місяців. У цьому випадку малюкам може бути потрібна батьківська допомога, і про те, як можна навчити дитину сидіти, не нашкодивши її здоров’ю, докладніше йтиметься далі.

Як допомогти підлітку підвищити самооцінку

Як допомогти підлітку підвищити самооцінкуПідлітковий період важкий як для самої дитини, так і для батьків. І часто особливо гострою стає в цей період проблема самооцінки підлітка: через зміни в зовнішності, гормональну перебудову та дорослішання самооцінка може знизитися, що може спричинити чимало проблем. Про те, як допомогти підлітку підвищити самооцінку, докладніше йтиметься далі.

Як упакувати солодощі для ярмарку в школі

Як упакувати солодощі для ярмарку в школіСолодощі — це, мабуть, один із найбільш «ходових» товарів на будь-якому шкільному ярмарку. І не так вже й важливо, зроблені вони своїми руками або куплені в магазині, головне — апетитний зовнішній вигляд, за який у тому числі відповідає і правильний вибір упаковки. Сьогодні поділимося з вами порадами як упакувати солодощі для ярмарку в школі, щоб зробити їх привабливішими для покупців.