Менше їж, більше рухайся — приблизно так у суспільстві описується універсальна формула схуднення. Однак при цьому є ті, хто дотримується дефіциту калорій у харчуванні, активно займається спортом і, як і раніше, має зайву вагу. Чому ж не виходить схуднути у таких людей? Можливо, є певні психологічні причини.
Хоча ефірні олії найбільш відомі завдяки своєму використанню в ароматерапії, вони також мають широкий спектр корисних властивостей для шкіри та волосся. Наприклад, деякі ефірні олії посилюють кровообіг у шкірі голови, що призводить до кращого живлення та насичення волосяних фолікулів киснем, а отже, до посилення росту волосся. Пропонуємо список найкращих ефірних олій для росту волосся.
Протеїнові коктейлі дуже популярні серед тих, хто худне, проте придбання спеціальних порошків для їх приготування може бути далеко не всім по кишені. Для подібних випадків ми сьогодні розповімо вам, як готувати і вживати білкові коктейлі для схуднення самостійно, використовуючи для цього звичайні продукти.
Коли стрілка на терезах вперто показує тризначну позначку і ви хочете скинути не 5-10 кг, а набагато більше, вам можуть не підійти «стандартні» методи схуднення, якими рясніють глянцеві журнали та сторінки «фітоняш» у соцмережах. До вирішення проблеми зайвих кілограмів у цьому випадку доведеться підійти дуже серйозно, і ми допоможемо вам зараз дізнатися, як почати худнути, якщо вага занадто велика.
Регулярні тренування важливі для здоров’я, але водночас можуть виявитися шкідливими для шкіри. Коли ви потієте в спортзалі, ваш піт змішується з брудом, шкірним салом і залишками макіяжу, що може призвести до закупорювання пор і спричинити висипання та запалення. Ось чому важливо підготувати шкіру до тренування і приділити час догляду за нею після нього. Пропонуємо кілька порад щодо догляду за шкірою до та після тренування.
Як щоденник харчування допомагає контролювати під час схуднення свій раціон, так і щоденник тренувань є непоганою підмогою для самоорганізації при заняттях фітнесом. Якщо ви тільки починаєте займатися фітнесом і до того ж робите це в домашніх умовах, вам безперечно варто дізнатися, як вести щоденник тренувань.
Сучасне розмаїття видів фітнесу дозволяє кожному знайти той варіант, який підійде найкраще за темпом, рівнем навантаження та ступенем складності. І все одно регулярно з'являються нові і нові програми, серед яких є і вельми незвичайні. Наприклад, якщо ви ще не знаєте, що таке банджі-фітнес, кому він підійде і як почати їм займатися, ми із задоволенням допоможемо вам виправити цю ситуацію.
Якщо ви нещодавно почали займатися фітнесом або тільки плануєте записатися до фітнес-клубу, одним із важливих питань для вас стане вибір відповідного одягу для занять. У чому займатися фітнесом буде правильно? Чи має одяг для фітнесу бути красивим? Чи потрібно купувати дорогі речі? Про все це докладніше йтиметься далі.
Якщо ви новачок у фітнесі, ви можете після тренувань зробити кілька помилок, які нашкодять вашому здоров’ю або зведуть нанівець усі ваші старання на ниві набуття бажаної фігури. Пропонуємо вам дізнатися, що не можна робити після тренування, щоб кожне заняття проходило для вас із максимальною користю.
Коли дієта позаду й зайві кілограми пішли, здається, що вже тепер можна розслабитися і знову повернутися до звичного режиму харчування та способу життя. Не тут то було! Якщо ви не хочете, щоб скинуті кілограми повернулися до вас, та ще й із «друзями», вам варто задуматися, як утримати вагу після дієти.
Мати гарний плоский живіт — мрія багатьох дівчат та жінок. Але отримати такий живіт не так просто, особливо якщо немає можливості проводити години в тренажерному залі й дотримуватися тривалих дієт. Проте зробити живіт плоским можна навіть без вправ і дієт, якщо дотримуватися лише кількох дуже простих і доступних правил.
Взимку тренуванням із бігу може перешкодити холодна погода, але за правильного підходу можна продовжувати бігати навіть у серйозні морози. Про те, як правильно бігати взимку й що найкраще одягати для пробіжок, докладніше розповість наша збірка порад.
Так звані розвантажувальні дні бувають просто необхідні організму, щоб відпочити та перезарядитись. Але як зрозуміти, коли саме потрібно розвантажитися? Сьогодні розповімо вам про головні ознаки того, що пора влаштувати розвантажувальний день.
Якщо якийсь час тому ви займалися фітнесом, а потім перестали, то повернутися до занять може бути непросто — як із психологічного, так і з фізичного погляду. Сьогодні ми розповімо вам, як повернутися до тренувань після тривалої перерви.
Дуже часто жінки, які прагнуть мати струнку фігуру, скаржаться на так званий гормональний живіт, який ніяк не хоче «йти» незважаючи на всі обмеження в харчуванні або фізичні навантаження. Давайте сьогодні разом з'ясуємо, що таке гормональний живіт і як його можна позбутися.