Психологія

Як покращити свою дружбу з кимось

Як покращити свою дружбу з кимосьОтже, ви з кимось подружилися, і ця людина вам дуже подобається. У вас спільні інтереси, вам весело проводити час разом, вам подобається її почуття гумору. Природно, ви хочете стати ближчими друзями, ніж ви є зараз. Але як це зробити? Пропонуємо кілька порад, які допоможуть вам покращити свою дружбу з кимось.

Як поводитися з настирливими родичами

Як поводитися з настирливими родичамиМайже в кожній родині є кілька настирливих членів, які люблять втручатися в особисті справи інших. Причому вони навіть не турбуються про благополуччя своїх рідних, їм просто подобається втручатися. Такий член сім’ї може легко перетворити сімейні посиденьки на справжній кошмар, тому потрібно знати, як із ним поводитися. Ось кілька порад щодо того, як поводитися з настирними родичами, які люблять лізти в чуже життя.

Плюси та мінуси того, щоб знімати квартиру з найкращою подругою

Плюси та мінуси того, щоб знімати квартиру з найкращою подругоюЯкщо ви не можете собі дозволити знімати квартиру самотужки і вважаєте, що вам ще зарано з’їжджатися з хлопцем (або у вас його взагалі немає), вам треба знайти сусідку або сусіда по квартирі. Найкраща подруга може здатися очевидним вибором: ви давно одна одну знаєте, добре ладнаєте й комфортно почуваєтеся одна з одною. Однак життя з нею в одній квартирі не обов’язково буде райдужним. Які є плюси та мінуси того, щоб знімати квартиру з найкращою подругою?

6 переваг ведення особистого щоденника

6 переваг ведення особистого щоденникаВедення щоденника зазвичай асоціюється з підлітковим віком. Дівчата в середніх і старших класах пишуть у своїх «дороги щоденниках» про хлопців, у яких закохані, про свої великі й маленькі радості й розчарування, про мрії та плани на майбутнє. Однак насправді щоденники не лише для підлітків: регулярне ведення щоденника може бути корисним і для дорослих. Ось переваги ведення особистого щоденника в дорослому віці.

Як допомогти подрузі пережити розставання

Як допомогти подрузі пережити розставанняРозрив стосунків із коханою людиною зазвичай є болючим досвідом, навіть якщо на момент розставання кохання вже встигло пройти. Якщо ваша подруга розійшлася з хлопцем, їй потрібна ваша підтримка. Як підтримати подругу й допомогти їй пережити розрив стосунків?

6 ознак того, що ви можете бути амбівертом

6 ознак того, що ви можете бути амбівертомМайже всі знають про інтровертів та екстравертів. Екстравертам подобається бути в оточенні людей, тоді як інтроверти цінують час, проведений на самоті. (Це доволі спрощене пояснення, насправді все трохи складніше, але для наших цілей його вистачить.) Менше людей чули про амбівертів, які мають риси обох типів. Ось шість ознак того, що ви можете бути амбівертом.

Як подолати перфекціонізм

Як подолати перфекціонізмПерфекціонізм — це небажання погоджуватися на щось менше, ніж досконалість. На жаль, немає нічого ідеального, тому перфекціонізм є деструктивною рисою, яка заважає людям досягати поставлених цілей і стримує їх. Пропонуємо кілька порад, як подолати перфекціонізм.

13 ознак того, що ви знайшли свою найкращу подругу

13 ознак того, що ви знайшли свою найкращу подругуМожна мати скільки завгодно друзів, але найкраща подруга може бути лише одна. Найкраща подруга — це ваша платонічна споріднена душа, людина, без якої ви не можете уявити своє життя. Які ознаки того, що ви знайшли свою найкращу подругу?

8 способів підвищити самооцінку

8 способів підвищити самооцінкуНизька самооцінка — поширена проблема. Вона заважає досягати своїх цілей, пробувати щось нове й жити повним життям. Пропонуємо кілька порад, як підвищити самооцінку та реалізувати свій потенціал.

Як впоратися із сезонним афективним розладом

Як впоратися із сезонним афективним розладом«Літній смуток» («Summertime Sadness») — це не тільки пісня Лани Дель Рей. В англійській мові цим терміном також називають розлад настрою, також відомий як сезонний афективний розлад (САР), сезонна депресія, зимова/літня депресія або весняна млявість. Люди із САР відчувають депресивні симптоми під час конкретної пори року, зазвичай восени/взимку, але дехто і влітку. Як впоратися із САР?

Як впоратися із сумними думками

Як впоратися із сумними думкамиЧас від часу в кожної людини виникають сумні думки та почуття, і це абсолютно нормально. Дослідження показують, що сум зазвичай триває довше, ніж позитивні емоції, тому що ми схильні зациклюватися на почутті смутку. Як впоратися із сумними думками та подолати смуток?

Як навчитися підтримувати друзів

Як навчитися підтримувати друзівХороші друзі мають підтримувати один одного у важких ситуаціях і допомагати один одному проходити через труднощі. Кожному потрібен друг, на якого можна покластися у важкі часи; ми пропонуємо кілька порад для тих, хто хоче стати таким другом і правильно підтримувати друзів, коли вони цього потребують.

Як перестати сміятися в недоречних ситуаціях

Як перестати сміятися в недоречних ситуаціяхСміх — це фізична реакція на різні подразники, такі як гумор або лоскотання. Зазвичай він виражає щастя, радість, полегшення та інші позитивні емоції, хоча іноді ми сміємося, щоби приховати дискомфорт або збентеження (нервовий сміх). Є ситуації, коли сміх вважається недоречним. Як перестати сміятися в серйозній ситуації?

Як перестати заздрити успіхам подруги

Як перестати заздрити успіхам подругиДрузі мають підтримувати один одного й радіти один за одного, однак заздрість у дружніх стосунках неминуча, оскільки вона є частиною людської природи. Відчувати заздрість час від часу — це нормально, але ненормально дозволяти їй руйнувати вашу дружбу. Як перестати заздрити успіхам подруги?

Як не дати собі розплакатися

Як не дати собі розплакатисяПлакати від сильних емоцій — це цілком нормально й не означає, що ви слабка людина. Однак іноді плакати на людях буває соромно, тому варто знати, як опанувати себе і стримати сльози. Ось кілька порад, які допоможуть вам не розплакатися.